Connect with us
karolina emus
Fot. YouTube / Telewizja - ATV sp. z o.o.

Lifestyle

Kim jest Karolina Emus – modelka znana z mundialu w Rosji?

Popularność zyskała dzięki rozegranym w 2018 r. Mistrzostwom Świata w piłce nożnej w Rosji. Okrzyknięta została wtedy “miss Mundialu” i drugą Natalią Siwiec. Kim jednak jest w rzeczywistości Karolina Emus?

Kim jest Karolina Emus?

Karolina Emus sama określa się jako podróżniczkę oraz modelkę inspirującą się zdrowym stylem życia. Jest także instruktorką fitness oraz właścicielką salonu urody.

Popularna stała się w 2018 r. kiedy zaczęła pojawiać się na meczach reprezentacji Polski w piłce nożnej. Krótkie spodenki, koszulka w narodowych barwach i odsłonięty brzuch. To przepis na sukces, który kilka lat wcześniej zastosowała Natalia Siwiec.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aldona Wleklak PR (@agencja_dobremedia)

Tym razem także się udało, choć nie aż tak bardzo jak Siwiec. Co ciekawe, obie kobiety są do siebie bardzo podobne. W podobnym makijażu wyglądają wręcz jak siostry.

Co z jej popularnością?

Emus przykuła uwagę mediów, ale w dłuższym okresie nie potrafiła jej zwiększyć.

Trzy lata temu jej profil na Instagramie miał 16 tysięcy obserwujących, a obecnie ma ich 30 tysięcy. To oczywiście znacząca liczba, ale w dzisiejszych czasach nikogo nie dziwią już setki tysięcy obserwujących pięknych kobiet na Instagramie.

Wspomniana Siwiec jest w tym aspekcie w krajowej czołówce – obserwuje ją ponad 1,3 mln osób.

Karolina Emus – wiek, partner

Modelka ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Od lat mieszka jednak w Warszawie. Jej pasja do piłki nożnej nie wzięła się tuż przed mundialem w 2018 roku. Emus wcześniej była bowiem cheerleaderką podczas meczów Lecha Poznań.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Małgorzata Tomaszewska, prowadząca “Pytanie na śniadanie”?

O życiu prywatnym influencerki wiadomo tak naprawdę niewiele, ale wydaje się, że obecnie nie jest z żadnym mężczyzną na stałe.

W przeszłości związana była z piłkarzami, m.in. ze wspomnianego Lecha Poznań czy Polonii Warszawa. Sama w rozmowie z “Super Expressem” przyznała, że lubi sportowców, więc może w końcu uda jej się związać na stałe z gwiazdą futbolu?

Karolina Emus – uroda, praca

Jej uroda była już kilkukrotnie doceniana. Emus ma w swojej kolekcji m.in. tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek. Dotarła także do finału konkursu o tytuł Miss Polski.

Emus prowadzi własny luksusowy salon SPA “Gloow Me”. To eleganckie centrum urody w Warszawie, na którego otwarciu pojawił się m.in. Tomasz Kammel.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top