Connect with us
karolina kawula-biedrzycka
Fot. Instagram @karo_kawula

Sport

Karolina Kawula-Biedrzycka. Co wiadomo o pięknej rzeczniczce prasowej Wisły Kraków?

Karolina Kawula-Biedrzycka to rzeczniczka piłkarskiego zespołu Wisły Kraków. Co wiadomo o jej życiu prywatnym i zawodowym? W tym newsie przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat kobiety.

Kim jest Karolina Kawula-Biedrzycka?

Kim jest Karolina Kawula-Biedrzycka? To obecna rzeczniczka prasowa piłkarskiego zespołu Wisły Kraków.

Z Krakowem i Wisłą łączy ją jednak znacznie więcej niż tylko praca. Jej dziadek Władysław Kawula był reprezentantem Polski i wieloletnim piłkarzem „Białej Gwiazdy”, czym dorobił się statusu klubowej legendy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Antonela Roccuzzo, żona Leo Messiego? Poznajcie ich historię

W stolicy Małopolski ukończyła także studia. W 2012 roku ukończyła studia licencjackie na kierunkach Kulturoznawstwo oraz Zarządzanie kulturą i mediami, a dwa lata później została magistrem na kierunku Zarządzanie w sporcie.

Gdy była małą dziewczynką, chciała zostać weterynarzem. Wyznała to w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.

Gdzie pracowała wcześniej?

Pracę w biurze prasowym Wisły Kraków rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów – w 2011 roku. Po niemal pięciu latach, w 2016 roku przeniosła się jednak do Lechii Gdańsk, gdzie została specjalistką ds. komunikacji.

Jej kariera nad morzem nie potrwała zbyt długo, bowiem pod koniec roku została specjalistką ds. marketingu w firmie Partner Tele.com z siedzibą w Krakowie. Przepracowała tam rok, po czym wróciła do Wisły Kraków.

Zanim została rzecznikiem prasowym najpierw była menadżerem ds. komunikacji medialnej, a następnie zastępcą rzecznika prasowego. Stanowisko rzecznika pełni od marca 2019 roku.

Karolina Kawula-Biedrzycka – wiek, partner, dzieci

Karolina Kawula Biedrzycka urodziła się w 1990 roku, ma więc 31 lat. Pochodzi z Krakowa, gdzie mieszka także dziś.

Jej mężem jest Karol Biedrzycki, którego poznała podczas opisanego wyżej krótkiego pobytu w Gdańsku. Mężczyzna także ma wiele związków ze sportem, a dzisiaj jest fizjoterapeutą w… Wiśle Kraków. Jest dwa lata młodszy od swojej życiowej partnerki.

Para w zasadzie nie pokazuje się na wspólnych zdjęciach w mediach społecznościowych. Wiadomo jednak, że nie ma dzieci.

Rzeczniczka Wisły Kraków w mediach społecznościowych

Karolinę Kawulę-Biedrzycką możecie obserwować w dwóch mediach społecznościowych. Na Instagramie @karo_kawula kobieta zebrała już ponad 2 500 obserwujących, z którymi dzieli się zdjęciami głównie z życia zawodowego.

Zdecydowanie więcej obserwujących zebrała na Twitterze, bowiem jest ich blisko 8 tysięcy. Regularnie wchodzi tam w interakcje z kibicami.

4.2/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top