Connect with us
Karolina pisarek
Fot. Instagram @karolina_pisarek

Telewizja

Kim jest Karolina Pisarek, uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Kim jest Karolina Pisarek, uczestniczka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? W tym newsie przedstawiamy informacje na temat jej życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Karolina Pisarek?

Kim jest Karolina Pisarek? To modelka i influencerka, która szerzej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w „Top model”. Program otworzył jej drogę do światowej kariery w modelingu.

Kobieta planowała studia lingwistyczne, ale po maturze poświęciła się całkowicie pracy na wybiegach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Kariera

Kariera Karoliny Pisarek rozpoczęła się od udziału w „Top Model”. W 2015 roku mając 18 lat wzięła udział w piątej edycji programu. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, ale brak zwycięstwa nie przeszkodził jej w drodze do świata modelingu. Świetnie radziła sobie przed obiektywem, ale uznanie wśród fotografów i popularność widzów zyskała także swoją skromnością, życzliwością i pracowitością. Szybko podpisała kontrakt z agencją modelek Avant Models, a jej menadżerką została Małgorzata Leitner.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Gosia Leitner - kim jest i jak zdobyła popularność? Wyjaśniamy

Na swoim koncie ma kampanie i współprace dla takich marek jak Apart, Coca-Cola, Pantene, Sugarfree, Huawei czy Calzedonia. Brała udział w kampanii kosmetyków marki La Mania, czyli jednej z najbardziej luksusowych marek w Polsce należącej do Joanny Przetakiewicz.  Gościła na okładkach największych magazynów – „Harper’s Bazaar”, „Elle” czy „Glamour”. W Los Angeles współpracowała z domem mody Juicy Couture i BCBG. Na Florydzie chodziła w pokazach Miami Fashion Week, ale znalazła się także na plakatach promujących wydarzenie.

W 2018 roku po raz pierwszy znalazła się na liście „100 najpiękniejszych twarzy świata” zestawienia TC Candler i Independent Critics. Znalazła się wówczas na 91. miejscu, rok później – na 50. miejscu, a w 2020 roku na 40. pozycji. Modelka z każdym rokiem idzie w górę – w 2021 roku była już na 29. pozycji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wiktoria Gąsiewska. Co wiadomo o pięknej prezenterce Polsatu?

Na koncie ma też tytuł „Modelki Roku” od Fashion TV, a w 2019 roku podczas gali Osobowości i Sukcesy Roku, wyróżniono ją w kategorii „Sukces roku”.

W 2020. wystąpiła w nowej roli – została współprowadzącą program „Top Model. Front Row”, który przedstawiał kulisy 9. edycji modowego show. W tym samym roku wzięła udział w drugiej edycji programu „Ameryka Express” wraz z przyjaciółką, modelką Martą Gajewską-Komorowską, który zakończył się ich zwycięstwem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiek, rodzina

Karolina Pisarek ma 24 lata, urodziła się bowiem 16 sierpnia 1997 roku w Szczecinku. Ze względu na pracę ojca pierwsze lata życia spędziła w Niemczech. Ma starszą siostrę.

Modelka ma za sobą kilka nieudanych związków. W 2017 jej partnerem był najmłodszy w historii zwycięzca „Master Chefa” Damian Kordas, jednak rozstali się po zaledwie kilkunastu tygodniach. Następnie związała się z brazylijskim modelem Danielem Matsunagą. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu i odległości jaka ich dzieliła.

Kolejnym jej związkiem był także pochodzący z Brazylii były kierowca rajdowy, Jaime Camara, dla którego zamieszkała nawet w Miami. Ostatecznie i ten związek nie miał szczęśliwego zakończenia – Pisarek rozstała się z mężczyzną, aby skupić się na karierze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wiktoria Gąsiewska. Co wiadomo o pięknej prezenterce Polsatu?

Obecnie jest zaręczona z 28-letnim Rogerem Sallą, synem milionera Marka Saliktóry założył firmę świadczącą usługi finansowe w branży e-commerce. Mężczyzna ponoć pracuje u ojca – pełni w jego firmie funkcję wiceprezesa do spraw finansów. Wszystko wskazuje, że tym razem związek będzie miał szczęśliwe zakończenie. Para rozpoczęła przygotowania do ślubu, który ma się odbyć w czerwcu 2022 roku, a niedawno wprowadzili się do wspólnego domu.

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Karolina Pisarek w mediach społecznościowych

Karolina Pisarek prowadzi profil na Instagramie, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Znajdziemy ją tam pod nazwą @karolina_pisarek. Obecnie konto obserwuje aż 901 tys. fanów. Kobieta jest tam bardzo aktywna i chętnie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością.

Modelka ma również stronę na Facebooku, którą obserwuje 151 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

5/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top