Connect with us
Karolina Szostak
Fot. Instagram @karolinaszostak

Telewizja

Karolina Szostak. Co wiadomo o dziennikarce sportowej Polsatu?

Karolina Szostak – co wiadomo na temat sportowej dziennikarki Polsatu? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest Karolina Szostak

Kim jest Karolina Szostak? To dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka Polsatu oraz Polsatu Sport. Studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

W wieku 15 lat przeżyła wypadek samochodowy – była pasażerem samochodu, w który wjechał inny pojazd. Po wypadku miała sparaliżowaną prawą stronę ciała, a rehabilitacja zajęła trzy lata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Kariera zawodowa

Karolina Szostak z pracą w telewizji po raz pierwszy zetknęła się w wieku 15 lat. Prowadziła wówczas program „Szortpress” magazynu „5-10-15” emitowanego w TVP2. Odbyła również staż w „Teleexpressie”.

Od 1999 roku związana jest z telewizją Polsat. Początkowo nie planowała zajmować się sportem, ale nie było dla niej już miejsca w dziale kultury, który ją interesował. Dlatego też zaproponowano jej sport. Po kilku miesiącach pisania tekstów dano jej szansę debiutu na ekranie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jerzy Mielewski. Co wiadomo o znanym dziennikarzu Polsatu Sport?

W 2000 roku stała się członkiem zespołu nowo tworzącej się stacji Polsat Sport. Przez długi czas była jedyną kobietą w redakcji, pełniła funkcję wydawcy magazynów.

Obecnie jest prezenterką serwisów sportowych po „Wydarzeniach” Polsatu, a także na kanale Polsat Sport News.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

Metamorfoza

W ostatnich latach najbardziej kojarzona jest ze swoją metamorfozą, jaką przeszła gubiąc wiele kilogramów. Na tej podstawie stałą się gwiazdą wielu magazynów lifestyle, a także wydała trzy książki.

W książce „Moja spektakularna metamorfoza” dziennikarka zdradza jak udało jej się schudnąć w rok prawie 30 kg. Natomiast dwie kolejne zatytułowane „Mój spektakularny detoks” oraz „Moje spektakularne soki i koktajle” zawierają wiele przepisów pomocnych w w walce ze zbędnymi kilogramami.

Wiek, rodzina, dzieci

Karolina Szostak ma 46 lat, urodziła się 15 sierpnia 1975 roku. Pochodzi z Warszawy.

Dziennikarka nie ma dzieci, a kilka miesięcy temu w rozmowie z „Vivą” potwierdziła, że zakończyła swój dotychczasowy związek. „No cóż, miłość gdzieś jest. Gdzieś krąży. Jestem po zakończonym związku. Ale mamy pandemię, trudno kogoś poznać, a ja nie korzystam z portali randkowych […] Jestem w trudnym momencie. Przeżyłam z kimś fajny czas, który się skończył, ale zawsze myślę, że gdy jedne drzwi się zamykają, otwierają się drugie” – powiedziała wówczas.

Karolina Szostak w mediach społecznościowych

Karolina Szostak posiada konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @karolinaszostak, a profil obserwuje na ten moment już 168 tys. osób. Kobieta lubi dzielić się z obserwatorami zdjęciami ze swojej pracy, a także z życia prywatnego. Dziennika prowadzi również konto na Twitterze, które posiada 12 tys. obserwujących.

4.9/5 (liczba głosów: 14)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top