Connect with us
Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska main
Fot. Instagram @way.of.blonde

Sport

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska. Kim jest gwiazda Fame MMA?

Karolina Brzuszczyńska to influencerka dobrze znana wszystkim obserwatorom kolejnych gal Fame MMA. Ponieważ już niedługo może ona zostać nową mistrzynią federacji, warto przybliżyć jej sylwetkę. Kim więc jest „Way of Blonde”?

Kim jest „Way of Blonde”?

Fame MMA być może szykuje się na ukoronowanie nowej mistrzyni. To dlatego, że na jednej z dwóch najbliższych gal Marta Linkiewicz, która obecnie dzierży pas, będzie musiała skrzyżować rękawice z rozpędzoną pretendentką. Jest nią 28-letnia Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska. Pierwszy raz pojawiła się ona w federacji na konferencji przed galą Fame MMA 8. Brak przeciwniczki sprawił jednak, że zadebiutowała ona dopiero na Fame 9. To tam z chirurgiczną precyzją wypunktowała Annę „IFFB PRO” Andrzejewską. To samo zrobiła z Patrycją Wieją na Fame MMA 11. Jej następna walka to pojedynek o pas z Martą Linkiewicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Patrycja Wieja. Kim jest uczestniczka Projektu Lady i nabytek Fame MMA?

Brak przekonującego nokautu czy tym podobnych, nie powstrzymał tego, że wszyscy upatrują w niej największe zagrożenie dla „Linkimaster”. Brzuszczyńska przed przyjściem do Fame MMA zawalczyła jeszcze dla Federacji FFF, gdzie też wygrała przez decyzję sędziów. 28-latka jest dobrze przygotowana do swojej przygody z mma, ponieważ od najmłodszych lat była związana ze sportami walki. Specjalizuje się w takewondo, w którym posiada czarny pas, a także jest jego instruktorką. Zdobyła brązowy i srebrny medal na mistrzostwach Polski w takewondo kobiet do 55 kilogramów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marta Linkiewicz - kim jest influencerka i gwiazda Fame MMA?

Kobieta jest znaną influencerką na Instagramie, TikToku oraz YouTube’ie a jej motywem przewodnim jest równość i akceptacja osób wszystkich orientacji seksualnych. Popularna dziewczyna jest również dietetyczką i trenerką personalną. W internecie można znaleźć jej kursy i programy treningowe. Kobieta uwielbia zwierzęta, razem ze swoją narzeczoną posiada dwa koty rasy sfinks.

 

Karolina Brzuszczyńska – wiek, waga, związek

Karolina Brzuszczyńska urodziła się 18 maja 1993 roku i obecnie ma 28 lat. Piękna dziewczyna ma 163 centymetry wzrostu. Podczas oficjalnego ważenia przed galą Fame MMA 11 wniosła na wagę 53,8 kilograma. „Way of Blonde” bardzo często chwali się swoją zjawiskową figurą na Instagramie i sesjach zdjęciowych. Zdecydowanie najbardziej lubi się jednak dzielić swoim związkiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 13 - wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

To dlatego, że jest to być może najciekawsza kwestia z nią związana. Brzuszczyńska jest bowiem zaręczona z uczestniczką dziewiątej edycji Top Model Agnieszką Skrzeczkowską. Kobieta również jest influencerką, którą internauci dużo lepiej znają pod nazwą „Maschines„. Dziewczyny wykorzystują media społecznościowe, by w piękny sposób propagować swoją miłość, niezależnie od tego, jak reaguje na to jakaś część ich odbiorców. Para prowadzi wspólny kanał „Power Girls”, za pomocą którego chcą pomóc tym, którzy boją się mówić o swojej orientacji i przekonaniach.

Karolina Brzuszczyńska Agnieszka Skrzeczkowska

Fot. Instagram @Maschines @way.of.blonde / „Power Girls” przekuwają swoją wielką miłość w jeszcze większe dobro

Radosna forma ukazana przez pryzmat ich pełnego wrażeń życia codziennego niesie ważny przekaz dla wszystkich. Oczywiście nigdy nie uda się trafić do wszystkich, ale już teraz w komentarzach na ich profilach można zobaczyć, jak bardzo zmieniło się podejście do ich związku, a także działań. Swoje robi też zyskująca na popularności książka „Lesby” wydana przez obie panie w grudniu 2021 roku. Pomimo tego, że zarówno Karolina, jak i Aga wiedzą, że nie robią tego dla poklasku i sławy, to i tak w krótkim czasie stały się jedną z najbardziej wpływowych par w polskim internecie.

 

„Way of Blonde” w mediach społecznościowych

O dziwo Karolina Brzuszczyńska ma na Instagramie „zaledwie” 178 tysięcy obserwujących. Nie powstrzymuje ją to jednak przed nawiązywaniem wielu owocnych współpracy, które nie trafiają się nawet większym twórcom. Patrząc jednak na to, jakie influencerka tworzy zasięgi i poruszenie może się wydawać, że śledzą ją miliony. Jej partnerka Aga Skrzeczkowska ma o dziwo jeszcze mniej „followersów” (124 tysiące). Natomiast ich wspomniany wcześniej kanał na YT subskrybuje 65 tysięcy osób. Wszystkie te liczby wzrosną jednak drastycznie po kolejnych walkach 28-latki w Fame MMA, zwłaszcza jeśli zostanie ona nową mistrzynią federacji w starciu z Martą Linkiewicz.

 

5/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top