Connect with us
Kasia Motloch
Fot. Instagram @kasia_kejsi

Sport

Kasia Motloch. Co wiemy o zjawiskowej ring girl KSW znanej jako „Kejsi”?

Dla ludzi oglądających kolejne gale KSW dla wydarzenia, a nie dla samych walk, to właśnie ona jest największą atrakcją. Kim jest wizytówka federacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego – Kasia Motloch? W tym artykule dowiecie się wszystkiego na temat pięknej i popularnej „Kejsi”.

Kim jest Kasia Motloch?

Kasia Motloch to sensacja internetu. Wystarczy tylko spojrzeć na zasięgi i oglądalność profilów w mediach społecznościowych tej pięknej kobiety szerzej znanej jako „Kejsi”.

Największą popularność przyniósł jej jednak angaż w polskiej federacji KSW, która jest w dużej mierze odpowiedzialna za to, że o 28-latce jest naprawdę głośno. Kasia Motloch jest od grudnia 2017 roku związana z organizacją i przy okazji wszystkich kolejnych wydarzeń pełni funkcję ring girl.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasia Motloch 🐸 Kejsi (@kasia_kejsi)

 

Zachwyt nad jej osobą u oglądających jest co niedziwne ogromny. „Kejsi” wypełnia swoje zadania z największą gracją. Pomimo tego, że jej obowiązki są proste, to i tak rozkochała w sobie tysiące obserwatorów.

Kasię Motloch możemy zobaczyć głównie jako upiększenie tła na ważeniu, przy wyprowadzenia zawodników oraz ogłaszaniu rozpoczęcia kolejnej rundy. To właśnie pozwoliło jej stać się niezwykle popularną influencerką, a także rozwinąć się w modelingu i fotomodelingu.

Od początku do gwiazdy

Kasia Motloch urodziła się w Dobryszycach, a do szkoły uczęszczała do pobliskiego Radomska, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego. Piękna dziewczyna wyjechała na studia ekonomiczne do Krakowa, a po nich przeprowadziła się do Warszawy, gdzie studiowała E-biznes i marketing internetowy w Szkole Głównej Handlowej.

„Kejsi” próbuje swoich sił także w aktorstwie. Zagrała rolę barmanki w legendarnym niemalże filmie „365 dni” Blanki Lipińskiej. Na jej korzyść zadziałało to, że produkcja ta została wyreżyserowana przez jej szefa z KSW, Macieja Kawulskiego. Ponadto jej wdzięki mogliśmy podziwiać w jeszcze jednym filmie – „Ściema po polsku” – i serialu „Selfie po polsku”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Maciej Kawulski - co wiadomo o współzałożycielu polskiej federacji KSW?

Wygląd i ogólny urok osobisty 28-latki sprawił, że bez problemu znalazła się w świecie modelingu. Niezliczone sesje zdjęciowe możemy znaleźć na przykład na Instagramie. Jej strona na portalu agencji modelek Maxmodels.pl jest niemalże rozrywana na wszystkie strony. Świadczy o tym ponad 85 tysięcy odsłon jej profilu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasia Motloch 🐸 Kejsi (@kasia_kejsi)

 

Najważniejsze w jej karierze okazało się jednak być KSW. Kasia w wieku szesnastu lat pierwszy raz była na gali polskiej federacji. Już wtedy, jak sama twierdzi pomyślała o zostaniu ring girl. Marzenie jednak zatarło się przez inne sprawy młodej kobiety. Kilka lat później, w 2017 roku znalazła się jednak pod skrzydłami Kawulskiego i Lewandowskiego. A to dlatego, że jej chłopak zgłosił ją na casting, na którym oczywiście oczarowała wybierających. Od tej pory stała się wizytówką federacji, a także menadżerką kolejnych ring girls pojawiających się w okrągłej klatce Konfrontacji Sztuk Walki.

Wiek, związek, waga, wzrost

Przodująca ring girl federacji KSW urodziła się 9 marca 1993 roku, co oznacza, że w 2021 obchodziła 28 urodziny. Jest długowłosą ciemną blondynką o pięknych ciemnych oczach. 170 centymetrów wzrostu i 51 kilogramów wagi składają na sylwetkę, która zachwyca wielu obserwatorów mma w Polsce i na świecie.

Maciej Kawulski, Kasia Motloch - KSW 57: De Fries vs Kita

Fot. Maciej Kawulski / Kasia Motloch z właścicielem KSW Maćkiem Kawulskim przy okazji ważenia przed jedną z gal

Zjawiskowa modelka ma chłopaka o imieniu Kamil, który obchodzi urodziny w maju. Mężczyzna poza zgłoszeniem jej na casting KSW trzyma się z boku kariery swojej dziewczyny. Kasia Motloch bardzo lubi dzielić się materiałami z udziałem swojej rodziny. Raz na jakiś czas na jej Instastories możemy zobaczyć krótkie filmiki lub zdjęcia z babcią, rodzicami lub innymi członkami rodziny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasia Motloch 🐸 Kejsi (@kasia_kejsi)

 

Kasia Motloch w mediach społecznościowych

Docieramy do najważniejszego punktu związanego z główną zainteresowaną tego artykułu. Kasia Motloch jest  bowiem bez dwóch zdań gigantyczną sensacją na Instagramie. „Kejsi” ma już ponad pół miliona obserwujących, a wciąż dopiero się rozkręca.

W postach na profilu @kasia_kejsi obserwatorzy, a przede wszystkim obserwatorki, doceniają to, jak fantastyczny styl ubierania ma ich ulubienica. Oczywiście jednak ciuchy są tylko dodatkiem do całokształtu tej zjawiskowej KSW ring girl.

4.9/5 (liczba głosów: 7)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top