Connect with us
katarzyna grabowska
Fot. YouTube / TVN7

Kultura

Kim jest Katarzyna Grabowska, córka aktora Andrzeja Grabowskiego?

Ludzie często wyszukują informacji, kim jest Katarzyna Grabowska, córka znanego aktora Andrzeja Grabowskiego. W tym materiale postaramy się przybliżyć sylwetkę córki aktora znanego głównie ze “Świata według Kiepskich”.

Kim jest Katarzyna Grabowska?

Kim jest Katarzyna Grabowska? To aktorka, która poszła w ślady znanych rodziców. Andrzej Grabowski z pewnością jest dumny z decyzji córki, jedna mając takie geny zupełnie nas to nie dziwi. Matka Anna Tomaszewska także jest przecież związana z branżą filmową.

W 2015 r. ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Kariera aktorska

Debiut aktorski Grabowska zaliczyła jednak znacznie przed ukończeniem studiów, grając m.in. mało znaczące role w serialach takich jak “Pitbull” czy “Pierwsza miłość”. Nieco popularności przyniosła jej rola Olgi Góreckiej w serialu “M jak miłość”, w którym pojawiła się w 2016 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Aleksandra Hamkało? Wiek, mąż, dzieci, kariera, ciekawostki

Rewolucję w aktorskiej karierze przyniósł jednak 2019 rok. Wtedy właśnie dołączyła do obsady popularnego serialu “Zakochani po uszy” jako Joanna Popiel, a jej popularność drastycznie wzrosła. Widać to chociażby po profilu na Instagram, gdzie bardzo szybko zdobywa nowych obserwujących.

Poza występami na wielkim ekranie, Grabowska pojawia się także w spektaklach Teatru Powszechnego w Łodzi.

Katarzyna Grabowska – wiek, mąż, dzieci

Grabowska urodziła się w marcu 1991 roku w Krakowie, ma więc 31 lat. Ma jedną siostrę Zuzannę, która także jest aktorką, a prywatnie związana jest z Pawłem Domagałą. Znany muzyk jest więc szwagrem Katarzyny Grabowskiej.

Katarzyna Grabowska od 2018 roku jest mężatką. Drogę do jej serca znalazł – a jakże – aktor Damian Kulec. Para po wielu latach bycia razem postanowiła sformalizować swój związek. Kulec występuje m.in. w Teatrze Powszechnym w Łodzi.

Para ma jedno dziecko – urodzoną w 2021 roku córkę Jagodę. „dziękuje Ci losie za zdrową, piękna córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby takie właśnie było ! Dziękuje że nas wybrałaś 💜” – napisała w jednym z wpisów na Instagramie.

Córka Andrzeja Grabowskiego w mediach społecznościowych

Katarzynę Grabowską możecie spotkać przede wszystkim na Instagramie, gdzie jest obecna jako @kasiagrabowska. Powiedzieć, że jest popularna, to nic nie powiedzieć. Jej profil obserwuje bowiem ponad 131 tysięcy osób. Zamieszcza tam zdjęcia zarówno z kariery zawodowej, jak i życia prywatnego.

Ma także profil na Facebooku, który jest jednak nieaktywny od września 2019 roku. Obserwuje ją tam ponad 5 tysięcy osób.

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top