Connect with us
Katarzyna Grabowska-Kupidura
Fot. Instagram @kasia_grabowska_top_girls

Kultura

Katarzyna Grabowska-Kupidura. Kim jest nowa wokalistka Top Girls?

Katarzyna Grabowska-Kupidura – co wiadomo na temat nowej wokalistki zespołu „Top Girls”? W tym newsie przedstawiamy informacje na temat jej życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Katarzyna Grabowska-Kupidura?

Katarzyna Grabowska-Kupidura to jedna z nowych wokalistek w zespole Top Girls. Jest absolwentką Piosenkarskiego Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Poza tym skończyła studia magisterskie z Pedagogiki i Animacji Kultury.

Piosenkarka może pochwalić się sporym doświadczeniem, jeśli chodzi o branżę muzyczną. Posiada bowiem własną firmę „Kasia Blanka Art&Music”. Jest trenerem wokalnym (posiada certyfikat Matteo Mazzuca), a także producentką muzyczną.

Kariera muzyczna

Brała udział w znanych telewizyjnych programach takich jak „The Voice of Poland”, „Bitwa na głosy” czy „Must be the music”. W „Szansie na Sukces” występowała jako jurorka u boku Andrzeja Rybińskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Sławomira. Kim jest Magdalena Kajrowicz znana jako Kajra?

Występowała w spektaklach muzycznych teatrze Rampa w Warszawie (m.in. Big Popiel – Mysia Opera”). Na koncie ma współprace z wieloma gwiazdami, takimi jak Piotr Kupicha, Karin Stanek, Andrzej Rybiński czy Lisa Stansfield.

Jest fanką wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, kocha także podróże. Kilka miesięcy temu pochwaliła się fanom, że w szcególności pasjonuje ją bieganie. „Mało kto wie, że jedną z moich pasji jest bieganie … 🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️ Jakiś czas temu udało mi się nawet przebiec półmaraton 💪🏻” – pisała wówczas, zapowiadając, że tym razem planuje wziąć udział w ćwierć maratonie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Justyna Lubas. Co wiadomo o pięknej wokalistce Top Girls?

Zespół Top Girls tworzyły Andgelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubos. Po tym jak pierwsze dwie postanowiły odejść z zespołu, zorganizowano casting, który miał wyłonić nowe wokalistki. Katarzyna Grabowska-Kupidura wraz z Natalią Siemienicką zostały wybrane spośród 70 uczestniczek.

Zespół tuż po ogłoszeniu nowego składu zabrał się do pracy i szybko zaprezentował pierwszy teledysk do piosenki „Było minęło”. Mimo początkowej krytyki przez część fanów, nowy skład „Top Girls został przyjęty z entuzjazmem. Zespół wydał już kilka piosenek i zapowiada kolejne nowości.

Wiek, rodzina, dzieci

Ciekawskich rozczarujemy – nie udało nam się znaleźć informacji na temat wieku Katarzyny Grabowskiej-Kupidury.

Kobieta pochodzi z Jeleniej Góry, ale obecnie mieszka w Warszawie.

Jej mężem od 2018 roku jest Rafał Kupidura, były piłkarz (w I lidze występował w Wiśle Kraków, Stali Mielec i ŁKS-ie Łódź). Po zakończeniu kiery piłkarskiej pracował w branży telekomunikacyjnej, w Polskiej Telefonii Cyfrowej pełnił funkcję Dyrektora Rozwoju Produktów. Obecnie jest właścicielem agencji reklamowej Focus Nation.

Para ma syna Oliwiera (ur. 2017).

Katarzyna Grabowska-Kupidura w mediach społecznościowych

Wokalistka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @kasia_grabowska_top_girls. Na ten moment obserwuje ją tam nieco ponad 7200 osób. Możemy oglądać tam zdjęcia zza kulis zespołu Top Girls, a także prywatne fotografie.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top