Connect with us
The Last of US 2 Sezon drugi kiedy
Fot. YouTube / Max

Telewizja

The Last of Us sezon 2. Kiedy premiera drugiego sezonu hitu HBO?

Wciągający hit HBO czeka kolejny sezon. Jednak kiedy będzie on miał premierę? Okazuje się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Piszemy wszystko, co wiemy o The Last of Us Sezon 2.

The Last of Us hitem HBO. Kiedy kontynuacja?

Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 16 stycznia 2023 roku. Fabuła serialu jest oparta na wydarzeniach z gry o tym samym tytule. Zresztą nad produkcją czuwają również podmioty odpowiedzialne za grę, takie jak Sony czy PlayStation. Jednak produkcja miała za zadanie przyciągnąć także nowych widzów, niezaznajomionych z fabułą gry. Z pewnością można uznać, że ten cel został osiągnięty. Obecnie wielu fanów czeka na drugi sezon The Last of Us.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wednesday sezon 2. Kiedy wyjdzie drugi sezon hitu Netflixa?

Fabuła i planowana ilość sezonów

Historia osadzona jest w postapokaliptycznym świecie. Osamotniony w tym brutalnym świecie Joel dostaje misję przetransportowania 14-letniej Ellie. Dziewczyna ma być kluczem do pokonania epidemii, która spustoszyła glob. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, a pomiędzy bohaterami tworzy się mocna relacja. Wciągająca historia na razie urwała się w kluczowym momencie, ale na kontynuację trzeba będzie jeszcze poczekać. Warto zauważyć, że w planach są aż 4 sezony serialu.

Premiera The Last of Us sezon 2. Mamy pierwsze doniesienia

Serial z miejsca stał się jednym z największych hitów w historii HBO. Można go śmiało stawiać na równi z Grą o Tron czy Sukcesją. Jednak od momentu zakończenia pierwszego sezonu minęło już kilka miesięcy, a fani nadal nie doczekali się kontynuacji. Więc, kiedy będzie premiera drugiego sezonu TLOU?

Twórcy potwierdzają, że kontynuacja będzie miała miejsce jak najszybciej, kiedy będzie to możliwe. Jednak dużą przeszkodą w dojściu planów do skutku jest strajk scenarzystów, który utrudnia życie kinomaniakom od kilku miesięcy. No dobrze, ale czy wiadomo, chociaż kiedy mniej więcej można spodziewać się kolejnej części serialu? Drugi sezon według wstępnych doniesień planowany jest na 2026 rok. Na pewno jest to wielki cios dla fanów.

The Last of Us sezon 2. Obsada głównych ról

Kto zagra w drugim sezonie The Last of Us? Nie ma co się spodziewać zmian w głównych rolach. Pedro Pascal spisał się bardzo dobrze w roli Joela. Najprawdopodobniej wcieli się w nią również w kolejnym sezonie. To samo można powiedzieć o Belli Ramsey, która grała Ellie. Aktorka sama potwierdziła te domniemania na Twitterze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
John Wick 5. Kiedy będzie premiera? Co wiadomo? Kto zagra?

Nowe postacie

Również prawie na pewno można się spodziewać nowych postaci. Jedną z nich będzie Abby. Kto zagra tę postać? Fani w spekulacjach wymieniają między innymi Florence Pugh. Warto jednak pamiętać, że do premiery 2. sezonu TLOU jest jeszcze wiele miesięcy, więc nie można być niczego w pewnym. Trudno oceniać ewentualne angaże również z powodu wstrzymanych od maja castingów do serialu.

Gdzie obejrzeć drugi sezon The Last of Us za darmo w internecie?

Niestety, ale nie ma możliwości obejrzenia The Last of Us za darmo w internecie. Jedyną platformą, na której można oglądać legalnie produkcję, jest HBO Max. Za miesięczny dostęp do serwisu, na którym znajduje się serial, kosztuje 29,99 zł miesięcznie lub 234,99 zł za rok z góry.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Szybcy i wściekli 11. Kiedy premiera, kto zagra, co wiadomo?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top