Connect with us
Ola Kwiek partnerka Karola Niemczyckiego Karol Niemczycki partnerka Ola Kwiek

Sport

Kim jest Ola Kwiek? Urocza partnerka Karola Niemczyckiego

W Ekstraklasie gra wielu zdolnych bramkarzy. Jednym z nich jest Karol Niemczycki. Partnerka piłkarza to Ola Kwiek. Kim jest? Co wiadomo o wspólnym życiu pary?

Ola Kwiek. Kim jest partnerka Karola Niemczyckiego?

Karol Niemczycki to 23-letni bramkarz Cracovii i młodzieżowy reprezentant Polski. Zdążył już zabłysnąć wielokrotnie na polskich boiskach, grając w krakowskich klubach i Puszczy Niepołomice. Wiele osób zaczęło interesować się życiem prywatnym piłkarza. Ten nie kryje tego, że obecnie jest w związku. Partnerka Karola Niemczyckiego to sympatyczna Ola Kwiek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Hładun. Kim jest piękna żona Dominika Hładuna z Legii?

Oboje pochodzą z Krakowa. Poznali się właśnie w tym mieście. Para jest ze sobą co najmniej od 2019 roku. Razem dużo podróżują po Europie oraz świecie. Pokazują przy tym ogrom miłości, jaki w nich drzemie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karol Niemczycki (@karol_niemczycki)

Czym zajmuje się Ola Kwiek. Hobby, praca

Wiele osób może stwierdzić, że Ola Kwiek to prawdziwa kobieta XXI wieku. Jest zaradna, wykształcona, a także pracowita. Uczęszczała do Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Obecnie pracuje jako rekruterka IT oraz specjalistka od marketingu. To ambitne ścieżki rozwoju kariery, które mogą powodować poczucie dumy u jej drugiej połówki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ola Stępień. Kim jest piękna dziewczyna Kacpra Tobiasza?

Partnerka Karola Niemczyckiego uwielbia podróżować. Była już w takich zakątkach globu, jak Tajlandia, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Grecja, czy Las Vegas. Prowadzi aktywny tryb życia.

W lecie jeździ na rowerze, a zimą na desce snowboardowej. Przy wykonywaniu tych czynności nie brakuje jej uśmiechu na twarzy. Oczywiście jeździ także dopingować chłopaka na meczach, w których gra. Ponadto kocha zwierzęta. Sama jest opiekunką ślicznego pieska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ALEKSANDRA (@olakwiek)

Ile lat ma partnerka Karola Niemczyckiego? Jak wygląda, co nosi Ola Kwiek? Czy ma tatuaże?

Dziewczyna Karola Niemczyckiego to blondynka. Jej znaki szczególne to natomiast piękne, niebieskie oczy. Nie ma widocznych tatuaży. Nosi stonowane kreacje. Z tego wynika, że nie nosi także piercingu. W ciepłe dni lubi chodzić w krótkich jeansowych spodenkach. Ponadto lubi też nosić ciemne okulary przeciwsłoneczne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ALEKSANDRA (@olakwiek)

Profil na Instagramie

Ola Kwiek, jak większość młodych WAGs ma profil na Instagramie. Do tej pory dodała na niego ponad 40 postów. Obserwuje ją około 1 500 osób. Wśród materiałów, jakie dodaje, możemy oczywiście znaleźć zdjęcia z licznych wycieczek. Na zdjęciach nie brakuje także Karola Niemczyckiego. Nazwa konta Aleksandry Kwiek to @olakwiek.

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top