Connect with us
daro lew
Fot. Instagram @daroo_lew

Sport

Kim jest Daro Lew walczący na High League? Wszystko, co powinniście wiedzieć

Kim jest Daro Lew walczący na gali High League? W tym newsie przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat życia zawodowego i prywatnego Dariusza Kaźmierczuka, który stał się popularny dzięki walkom freak fight mma.

Kim jest Daro Lew?

Kim jest Daro Lew walczący na High League? Tak naprawdę mężczyzna nazywa się Dariusz Kaźmierczuk i trudno jednoznacznie ocenić, gdzie zdobył popularność. To bowiem typowa kariera krzykacza, z którego jedni się śmieją, drudzy wspierają, a koniec końców dzięki temu zyskuje on popularność.

Daro Lwa można nazwać zawodnikiem mieszanych sztuk walki, ale byłoby to chyba określeniem na wyrost. Stoczył on bowiem w swoim życiu 13 zawodowych pojedynków, z czego wygrał zaledwie jeden. Zwycięstwo miało miejsce z Dariuszem „Harnasiem” Harasem, który w momencie walki miał bilans 0-16 – 0 wygranych i 16 porażek. Sportowiec zakończył karierę dwa lata temu z ostatecznym bilansem… 0-19.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Daro Lew walczący na High League? Wszystko, co powinniście wiedzieć

Duża część zawodników, z którymi walczył Dariusz Kaźmierczuk miała w momencie walki ujemne albo co najwyżej neutralne bilanse. Mężczyzna przegrał też np. z Szymonem Kołeckim w jego debiucie w MMA.

Daro Lew jest też znany przez swój okrzyk „łaa”. Stał się on wręcz jego symbolem rozpoznawczym, z którym kojarzą go ludzie – nawet bardziej niż walki w formule mma czy pseudo konflikty rozkręcane w mediach społecznościowych.

Dariusz Kaźmierczuk na galach mma

Jak wspomnieliśmy wyżej, Daro Lew ma na koncie już 13 stoczonych profesjonalnych walk na galach mma. Odbywały się one w ramach rónych federacji. I tak Dariusz Kaźmierczuk stoczył m.in. dwie walki na galach Iron Cage, pięć na galach PLMMA, dwie na MMA-VIP i dwie na Fame MMA.

Rzecz jasna najgłośniejsze były te dwie wspomniane jako ostatnie. Najpierw na Fame MMA 7 przegrał z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem, a na Fame MMA 16 uległ Filipowi „Filipowi” Marcinkowi.

W związku z rosnącą popularnością Daro Lwa, jako kolejna zainteresowała się nim federacja High League. Na gali High League 6 stoczy on bowiem walkę z Kacprem „Ludwiczkiem” Bociańskim, której co ciekawe jest wyraźnym faworytem. Ludwiczek nie ma żadnego doświadczenia w mma, a jego drogę ku sławie opisaliśmy w osobnym artykule – Ludwiczek. Kim jest nowy zawodnik High League?.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz Kazmierczuk (@daroo_lew)

 

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Daro Lew? Urodził się 30 listopada 1973 roku w Katowicach, ma więc 49 lat.

Sportowiec mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii, co można zobaczyć po wielu materiałach publikowanych przez niego w mediach społecznościowych. Jak można zauważyć, jest fanem Nottingham Forest oraz Liverpoolu.

Kim jest żona Daro Lwa? Tak naprawdę nie wiadomo, czy mężczyzna jest w ogóle związany sakramentem małżeńskim z kobietą, która od czasu do czasu pojawia się z nim na zdjęciach. Wiadomo, że jego partnerka ma na imię Anna i według informacji dostępnych na Facebook (mogą być nieaktualne) są zaręczeni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz Kazmierczuk (@daroo_lew)

Wydaje się, że nie ma dzieci.

Daro Lew w mediach społecznościowych

Dariusz Kaźmierczuk jest obecny w kilku najpopularniejszych mediach społecznościowych, a jego popularność bardzo wzrosła przy okazji walki z Filipkiem na Fame MMA.

Na Instagramie jako @daroo_lew obserwuje go już 71 tysięcy osób, choć kilka miesięcy temu było ich kilka razy mniej. Nieco mniejszą liczbę obserwujących zebrał na Twitterze (18,5 tys.), a na YouTube jest ich niecałe 8,3 tys. Co ciekawe, mężczyzna jest także na TikToku uważanym za młodzieżowy – obserwuje go 43,4 tys. osób, choć tam jest o to zdecydowanie najłatwiej.

5/5 (liczba głosów: 5)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top