Connect with us
Partnerka Toniego Kroosa Toni Kroos Żona
Fot. Instagram / @jessica_kroos

Sport

Jessica Kroos. Kim jest żona Toniego Kroosa?

Toni Kroos, znany niemiecki piłkarz, od lat wspierany jest przez swoją żonę Jessicę. Ich związek rozpoczął się jeszcze w młodości i przetrwał liczne wyzwania kariery sportowej. Kim jest Jessica Kroos i jak wpłynęła na życie jednego z najlepszych zawodników świata? Poznaj tę niezwykłą parę.

Toni Kroos żona. Kim jest Jessica Kroos i kiedy się poznali?

Toni Kroos to filar znany niemiecki zawodnik. Po sezonie 2023/2024 zakończy karierę. Przez lata był ważnym ogniwem zarówno w klubie, jak i reprezentacji Niemiec. Postara się, aby Euro 2024 w jego wykonaniu było najlepsze. Specjalnie na tę imprezę wrócił do gry dla swojego kraju. Przez lata zmagał się z wielką presją dlatego, że grał w słynnym Realu Madryt. Jednak trudy kariery piłkarza pomagała znosić Jessica. Partnerka Toniego Kroosa to barwna osoba.

Para spotykała się od czasu, gdy byli nastolatkami. Ich pierwsza styczność ze sobą miała miejsce w późnym wieku szkolnym. W końcu, w 2015 roku wzięli ślub. Jej nazwisko panieńskie to Farber. Żona Toniego Kroosa mocno wspierała go podczas jego kariery, a także była ważną osobą przy podejmowaniu decyzji. To właśnie ona namówiła niemieckiego piłkarza, by ten został w Realu Madryt na dłużej, gdyż odpowiadały jej warunki życia w Hiszpanii.

Jessica i Toni Kroos – dzieci

Wiele osób ciekawi, czy para doczekała się potomstwa? Tak. Wychowują obecnie dwóch synów. Najstarszy, 10-letni syn ma na imię Leon, a młodszy, 4-letni Fin. Ponadto Toni i Jessica Kroos mają córkę – Amelie, która ma 7 lat. Wszystkie dzieci są jeszcze bardzo młode i zajmują się edukacją i zabawą. Dopingują także swojego ojca przed telewizorem oraz na stadionach. Rodzinę tworzą również dwa psy rasy beagle, więc w domu na pewno jest wesoło, a Jessica ma wiele na głowie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jessica Kroos (@jessica_kroos)

Partnerka Toniego Kroosa. Czym się zajmuje?

Żona Toniego Kroosa dobrze wie, czym jest poczucie tysięcy oczu na sobie, gdyż często pokazuje się w telewizji. Występuje w wielu programach, ale obecnie skupia się również na prowadzeniu swojej fundacji. Ponadto jest influencerką fitness, a razem z nią ćwiczą tysiące Niemiek. Jessica jest równie aktywna, co Toni Kroos. Partnerka piłkarza wydaje się być szeroko utalentowaną osobą, pełną energii do działania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Lisa Müller, wysportowana żona Thomasa Müllera?

Partnerka Toniego Kroosa. Ile lat ma Jessica Kroos?

Oczywiście, wiek żony Toniego Kroosa to istotna informacja, która jest pożądana przez wielu internautów. Okazuje się, że można ją znaleźć dość szybko. Jessica Kroos urodziła się 5 czerwca 1988 roku. Oznacza to, że w tym roku partnerka Toniego Kroosa skończyła 36 lat. Warto zauważyć, że jest o 2 lata starsza od swojego męża. Jej data urodzenia zdradza nam też, że jest spod znaku bliźniąt.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jessica Kroos (@jessica_kroos)

Jessica Kroos – Instagram

Instagram żony Toniego Kroosa to żadna tajemnica. Kobieta ma otwarte dla wszystkich konto na tej platformie o nazwie @jessica_kroos. Obserwuje ją tam ponad 228 tysięcy osób. Sama Jessica publikuje tam obecnie głównie rodzinne zdjęcia oraz posty promujące fundację.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Kaia Havertza. Kim jest piękna Sophia Weber?

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top