Connect with us
kasia dziurska
Fot. Instagram @kasia_dziurska

Lifestyle

Kasia Dziurska. Co wiadomo o pięknej trenerce fitness?

Kim jest Kasia Durska? Co wiadomo o pięknej gwieździe fitness? Z tego newsa dowiecie się najważniejszych informacji o życiu prywatnym i zawodowym kobiety.

Kim jest Kasia Dziurska?

Kim jest Kasia Dziurska? To jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, z którą ćwiczą tysiące kobiet. Co ważne, kobieta jest nie tylko teoretykiem, ale także praktykiem fitnessu, bowiem pokazuje się na wielu zawodach.

Pochodzi z Nidzicy – to mała miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim. Jak sama wyznała w jednym z wywiadów, pierwsze wspomnienie z jej dzieciństwa to właśnie taniec. Obecnie mieszka w Warszawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sandra Dziwiszek - kim jest dziewczyna kierowcy F1, Nicholasa Latifiego?

Na studia przeniosła się do Gdańska, gdzie ukończyła tamtejszą Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu. Studiowała tam aż na dwóch specjalizacjach kierunku Turystyka i rekreacja: trener personalny oraz instruktor fitness. W podobnym okresie Dziurska trenowała także taniec hip-hopowy oraz dancefloor.

Nieco wcześniej należała do znanej grupy Cheerleaders Prokom Gdynia, który na zaproszenie Marcina Gortata wystąpiła podczas kilku meczów amerykańskiej NBA.

W 2010 roku wystąpiła także w teledysku zespołu Blenders „Astropunk”, który jednak – podobnie jak cała grupa muzyczna – nigdy nie osiągnął znaczącego sukcesu.

 

Kobieta wydała także już dwie książki, które okazały się sukcesem – „Moje życie z Hashimoto i SIBO”, a także „SIBO. Jak z nim żyć, jak je leczyć?”. SIBO to choroba, w której dochodzi do zaburzeń mikroflory bakteryjnej jelita cienkiego. Kasia Dziurska poruszyła jej kwestię już w dwóch książkach, wskazując jaki to ciężki przeciwnik, w walce z którym potrzeba cierpliwości i determinacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Kariera

Jej kariera sportowa to niezwykle bogata historia. Kobiety ma bowiem ponad 15 medali z różnych imprez – mistrzostw Polski, Europy i świata.

Jej największy sukces to mistrzostwo świata w Fitness Figure Classic oraz mistrzostwo Europy Biki Fitness. W 2017 roku zajęła także drugie miejsce na zawodach Arnold Classic Europe, sygnowanych przez samego Arnolda Schwarzeneggera.

Poza swoją pasją a jednocześnie zawodem, dużo popularności przyniósł jej program „Taniec z gwiazdami” emitowany na Polsacie. Kobieta wzięła udział w ósmej edycji programu (wiosna 2018), zajmując w niej bardzo wysokie, drugie miejsce. Jej partnerem był Tomasz Barański.

 

Instruktorka fitness ma za sobą także udział w tanecznym programie „Dance Dance Dance” emitowanym na TVP 2. Wystąpiła w jego pierwszej edycji (wiosna 2019 r.) gdzie zajęła trzecie miejsce, a jej partnerem był Emilian Gankowski.

Wiek, partner, dzieci

Kasia Dziurska ma 34 lata. Urodziła się bowiem w lutym 1988 roku.

Jej partnerem od 2018 roku jest Emilian Gankowski, o którym pisaliśmy już w tej informacji. Para wzięła bowiem razem udział w programie „Dance Dance Dance”. Para poznała się na siłowni i bardzo szybko pokochała. Mężczyzna także jest bardzo popularnym trenerem fitness. Na Instagramie obserwuje go bowiem ponad 93 tys. osób.

Para zaręczyła się w kwietniu 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Emilian Gankowski (@emilian_gankowski)

Kasia Dziurska w mediach społecznościowych

Kasia Dziurska jest oczywiście obecna w mediach społecznościowych. Możecie ją spotkać przede wszystkim na Instagramie, gdzie jako @kasia_dziurska zdobyła 436 tys. obserwujących. Zamieszcza tam wiele zdjęć zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Na Facebook obserwuje ją natomiast 163 tys. osób.

Piękna trenerka fitness ma także kanał na YouTube, który subskrybuje 13,5 tys. osób.

5/5 (liczba głosów: 1)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top