Connect with us
kim jest marshmello
Fot. YouTube / Marshmello

Kultura

Kim jest Marshmello? Odkrywamy tożsamość tajemniczego DJ-a

Jeśli szukasz tej informacji, z pewnością słuchałeś kiedyś muzyki Marshmello. Czy wiesz jednak, kim jest naprawdę tajemniczy DJ?

Kim jest Marshmello? Na pewno słyszeliście muzykę tajemniczego DJ-a

Kim jest Marshmello? Sukcesów znanego DJ-a nie trzeba przedstawiać. Swoim tajemniczym wizerunkiem i muzyką elektroniczną, które zaczął publikować na swoim kanale YouTube w 2015 roku, odniósł niezwykły sukces. Wspomnijmy tu, że tylko w tym serwisie obserwują go 53 miliony osób, a na Instagramie jest to równie imponujące 29 milionów. Dodając do tego 19 milionów na Facebooku od razu widać, że mamy do czynienia z bardzo, ale to bardzo znanym muzykiem.

Jego tożsamość od dawna owiana jest jednak tajemnicą, ponieważ zawsze pojawia się publicznie w kostiumie, którego częścią jest białe nakrycie głowy z uśmiechem i oczami przypominającymi połączenie krzyżów z ananasami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najdroższy dom na świecie gotowy. 50 garażów i luksus na każdym kroku

Swoim posunięciem przyciągnął uwagę całego świata i wspiął się na sam szczyt twórców muzyki elektronicznej szybciej niż inni zamaskowani konkurenci. A takich jest przecież wielu, żeby wspomnieć tylko o Daft Punk i deadmau5. Dzięki pomysłowym marketingowym i internetowym hitom znalazł się na piedestale listy najlepiej opłacanych DJ-ów na świecie „Forbesa”. W 12 miesiącach poprzedzających lipiec 2017 roku zarobił około 21 milionów dolarów.

Czy znana jest tożsamość DJ-a?

Fani i dziennikarze od zawsze zastanawiali się, kto ukrywa się pod białą maską, czyli kim jest Marshmello. Wielu z nich podjęło się wręcz prawdziwie detektywistycznych czynów w poszukiwaniu sensacji. Czy udało im się rozwikłać tajemnicę?

Według informacji „Forbesa”, domysły okazały się prawdziwe. Pod maską kryje się znany producent muzyki elektronicznej Christopher Comstock, znany pod pseudonimem Dotcom. Dziennikarka znanego magazynu ma na to sporo dowodów – od oznaczenia Comstocka jako Marshmello pod jednym ze zdjęć aż po kwestie powiązań w bazach danych. Cały artykuł możecie przeczytać tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez chris comstock (@dotcommusic)

Marshmello, który w rozmowach z dziennikarzami nigdy nie potwierdził tych informacji, na pytanie, czy kiedykolwiek zamierza się oficjalnie ujawnić, odpowiedział jasno. „Nie zdejmę kostiumu, bo nie chcę i nie potrzebuję sławy. Zasadniczo staram się tworzyć coś pozytywnego, z czym ludzie mogą się utożsamiać” – powiedział. Mleko się jednak wylało. Kiedy nawet w Google wpiszecie ” Christopher Comstock”, wyszukiwarka od razu poinformuje was, że chodzi o Marshmello.

5/5 (liczba głosów: 2)
Continue Reading
Zobacz również:
Reklama

Popularne

Reklama
To Top