Connect with us
nadia długosz
Fot. Instagram @nadjowa

Lifestyle

Nadia Długosz. Kim jest piękna influencerka?

Kim jest Nadia Długosz? Kobieta zrobiła się niezwykle popularna w mediach społecznościowych przez swoją obecność na YouTube. W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest Nadia Długosz?

Kim jest Nadia Długosz? To popularna youtuberka, kojarząca się głównie z kanałem „Beksy”. Obecnie jednak zajmuje się własnymi profilami w mediach społecznościowych.

Pochodzi z Włocławka w województwie kujawsko-pomorskim.

Co ciekawe, marzy jej się kariera aktorska. Dotychczas nie otrzymała propozycji gry w żadnym serialu, ale nie jest wykluczone, że taka się w końcu przytrafi. Nie mamy bowiem wątpliwości, że tak piękna i utalentowana osoba poradziła by sobie z tym wyzwaniem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez N. Długosz / ex BEKSY (@nadjowa)

Czym się zajmuje?

Nadia Długosz zyskała dużą popularność przede wszystkim tworząc kanał „Beksy” na YouTube. Przez długi czas prowadziła go z Olą Nowak, a następnie z Adrianną Krysian. Kanał opowiada z przymrużeniem oka i w zabawny sposób o życiu młodych kobiet.

Sensacyjna wieść obiegła polski Internet w połowie 2021 roku. Z „Beks” zdecydowała się odejść bowiem także bohaterka tego tekstu.

Dlaczego Nadia Długosz przestała pojawiać się w „Beksach”? Kobieta w długim wpisie przyznała, że wypaliła się w tym projekcie, a jakość filmów spadała. Jednocześnie narzekała, że wszystko było na jej głowie, a druga uczestniczka projektu nieszczególnie w tym pomagała. Wyznała też, „Beksy” nie sprawiały jej radości już od bardzo dawna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Tomasza Kędziory. Kim jest piękna Wiktoria Stecyk?

Jeśli jednak myślicie, że był to koniec przygody kobiety z YouTube, to oczywiście jesteście w błędzie. Teraz tworzy ona własny kanał „Nadjowa”, który subskrybuje już ponad 25 tysięcy osób. Materiały najczęściej mają formę vlogów, w których autorka komentuje albo tłumaczy pewne rzeczy.

Nadia Długosz zyskała także ogromną popularną na TikToku, a te dwa miejsca są z pewnością jej źródłem utrzymania. Na TikToku obserwuje ją już 370 tysięcy osób, a filmy uzyskały 6,5 miliona polubień.

Wiek, chłopak, rodzina

Nadia Długosz urodziła się w marcu 1996 roku, ma więc 26 lat.

Jej chłopakiem jest Wiktor Król. Mężczyzna zajmuje się sprzedażą online, a także jest trenerem personalnym. Para regularnie zamieszcza wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, dzięki czemu partnera Nadii Długosz obserwuje na Instagramie już blisko 9 tys. osób.

Para jest ze sobą od 2020 roku. Póki co nie doszło do zaręczyn, nie mają także dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wiktor Król (@wiktorkrol_)

Nadia Długosz w mediach społecznościowych

Jako, że Nadia Długosz funkcjonuje w mediach społecznościowych i na nich zarabia, wyżej opisaliśmy wam już dwa z nich. Celem uzupełnienia dodajmy, że kobieta jest także oczywiście obecna na Instagramie, gdzie jako @nadjowa zebrała już 700 tysięcy obserwujących. Zamieszcza tam zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i posty sponsorowane, których jest całkiem sporo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez N. Długosz / ex BEKSY (@nadjowa)

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top