Connect with us
Partnerka Dominika Marczuka NIcole Nowak
Fot. Instagram / @d.marczuk i @nixanowak

Sport

Partnerka Dominika Marczuka. Kim jest atrakcyjna Nicole Nowak?

Dominik Marczuk to nowa twarz w piłkarskiej reprezentacji Polski. W jego życiu od niedawna towarzyszy mu pewna kobieta. Kim jest partnerka Domnika Marczuka? To Nicole Nowak. Co o niej wiemy?

Kim jest Nicole Nowak? To dziewczyna młodego reprezentanta Polski

Dominik Marczuk to gracz Jagiellonii Białystok. Zawodnik Jagi wszedł na poziom Ekstraklasy z przytupem, wielokrotnie trafiając do siatki rywali, a przede wszystkim często asystując. W marcu został pierwszy raz powołany do seniorskiej reprezentacji Polski. Raptem 20-letni piłkarz znalazł się w tej samej grupie co m.in. Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Taki obrót spraw może wywołać dużą presję na Marczuku, ale w zniesieniu trudów pomaga mu kochająca dziewczyna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Bartosza Slisza. Kim jest piękna Kamila Bała?

Nazywa się Nicole Nowak i spotyka się ze swoich partnerem w Białymstoku. Para chodzi ze sobą od niedawna. Poznali się na przełomie 2023 i 2024 roku. Nicole zakochała się w piłkarzu do szaleństwa i to w dodatku od pierwszego wejrzenia. Często odwiedza ukochanego na jego meczach i na pewno będzie obecna podczas jego debiutu w kadrze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nicole Nowak (@nixanowak)

Czym zajmuje się partnerka Dominika Marczuka?

Nicole Nowak to influencerka oraz modelka. Ma wiele zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także brała udział w konkursach Miss. Dzięki swojej urodzie zdobyła wiele tysięcy fanów. Do licznych pasji dziewczyny Dominika Marczuka należą przede wszystkim podróże oraz gotowanie. Nieodłącznym towarzyszem Nicole jest aktywność fizyczna. Regularnie ćwiczy na siłowni, ale to nie wszystko. Dawniej przez 4 lata trenowała tenis ziemny, a prawie połowę życia uprawiała taniec.

Dawniej również miała ciekawą pasję. Mianowicie była członkinią drużyny cheerleaderek. Ponadto uwielbia podróżować za kierownicą swojego auta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nicole Nowak (@nixanowak)

Partnerka Dominika Marczuka. Ile ma lat? Znaki szczególne

Wiele osób zastanawia się ile lat ma dziewczyna Dominika Marczuka. Partnerka piłkarza jest niewiele starsza od niego samego. Okazuje się, że ma 22 lata. Jest osobą wrażliwą i bardzo rodzinną. Nicole Nowak ma poczucie humoru, a także jest bombą energetyczną. Partnerce reprezentanta Polski nie brakuje też oczywiście dużych pokładów empatii. Promienna kobieta nie rozstaje się z uśmiechem. On i piękne kreacje są jej stałym atrybutem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ekstra.klasa.wags (@ekstra.klasa.wags)

Nicole Nowak – Instagram, social media

Być może znacie Nicole Nowak z jej social mediów. Jest tam dość znaną personą. Na swoim koncie na Instagramie@nixanowak ma grupę blisko 30 tysięcy obserwujących. Regularnie dzieli się kulisami życia za pomocą relacji na profilu. Posty publikuje okazjonalnie, ale zawsze przykuwają one uwagę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Macieja Rosołka. Kim jest piękna Weronika Dejnacka?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top