Connect with us
Jakub Piotrowski partnerka piotrowskiego dziewczyna piotrowskiego
Fot. Instagram @wiktoriajankowska_

Sport

Kim jest partnerka Jakuba Piotrowskiego – reprezentanta Polski? To piękna i młoda Wiktoria Jankowska

Jakub Piotrowski to coraz popularniejszy piłkarz reprezentacji Polski. Nagły wzrost jego popularności, powoduje, że coraz więcej osób zastanawia się, z kim żyje. Okazuje się, że jego partnerką jest młoda i wysportowana Wiktoria Jankowska. Co powinieneś o niej wiedzieć?

Kim jest Wiktoria Jankowska – dziewczyna Jakuba Piotrowskiego?

Jakub Piotrowski to reprezentant Polski w piłce nożnej. Zadebiutował w kadrze narodowej w październiku 2023 roku, a jego największym osiągnięciem jest występ na Euro 2024. Pomocnik przez lata grał w kilku klubach. Jednak swoje pierwsze kroki w poważnym futbolu stawiał w Szczecinie. To właśnie tam poznał się z Wiktorią Jankowską, z którą razem pędzi przez życie od wielu lat. Partnerka Jakuba Piotrowskiego bardzo kocha piłkarza i jest u jego boku już od kilku dobrych lat. Akceptuje podróże ukochanego, z którym mieszkała już w kilku krajach. Oczywiście przy tym wszystkim wspiera Jakuba Piotrowskiego na każdym kroku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Grosicka. Kim jest żona Kamila Grosickiego?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Piotrowski (@kasztiii)

Partnerka Jakuba Piotrowskiego – jakie ma hobby i pracę?

Wiktoria Jankowska nie może się nudzić, będąc dziewczyną znanego sportowca i aktywną kobietą. Jakie jest hobby partnerki Jakuba Piotrowskiego? Dziewczyna reprezentanta Polski uwielbia uprawiać pilates oraz chodzić na siłownie. Czasami ćwiczy wspólnie ze swoją drugą połówką. Ewidentnie nie chce odstawać formą od swojego ukochanego. Jest także certyfikowaną instruktorką Jogi. Ponadto można ją nazwać psią mamą dwóch szpiców miniaturowych. Rozkoszne pyszczki zajmują dużo miejsca w sercu Wiktorii, zapewne nie mniej niż jej Jakub.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Piotrowski (@kasztiii)

Partnerka Jakuba Piotrowskiego w wolnym czasie spotyka się z innymi WAGs. Często jej spotkania mają miejsce w egzotycznych miejscach, gdyż dziewczyna polskiego piłkarza uwielbia podróżować. Jednak w swoim napiętym grafiku znajduje także czas na trochę kultury. Słucha muzyki R&B i rapu, w tym Chrissa Browna oraz pro8l3m. Nie poprzestaje jednak jedynie na delektowaniu się dźwiękami w słuchawkach. Wiktoria Jankowska czasami spędza wolne chwile na koncertach swoich ulubionych artystów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Piotrowski (@kasztiii)

Ile lat ma partnerka Jakuba Piotrowskiego? Charakterystyczne cechy WAG, tatuaże

Trudno opisać szczęście, jakie ma Jakub Piotrowski. Partnerka gracza reprezentacji Polski olśniewa swoim wyglądem. Ma długie nogi, jest opalona i do tego ma długie, ciemne włosy oraz zielone oczy. Co ciekawe jeszcze kilka lat temu nosiła blond włosy. Za to w jej kreacjach dominuje czerń, choć czasami zdarzy jej się odstępstwo od reguły. Weronika Jankowska obecnie nie ma widocznych tatuaży na ciele. Niestety, ale obecnie nie ma informacji dotyczących wieku partnerki Jakuba Piotrowskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Piotrowski (@kasztiii)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Martyna Świderska. Kim jest żona piłkarza Karola Świderskiego?

Wiktoria Jankowska – Instagram

Jak prawie każda WAG, Wiktoria Janowska musi dbać o swój wizerunek w sieci. Dlatego dziewczyna Jakuba Piotrowskiego prowadzi swój Instagram o nazwie @wiktoriajanowska_. Jest to jednak prywatny profil, który mogą przeglądać jedynie osoby po akceptacji ze strony Wiktorii, dlatego nie możemy mówić w jej przypadku o dużej ilości obserwujących. Jednakże dużo wspólnych zdjęć pary można znaleźć na social mediach samego piłkarza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest piękna żona Krzysztofa Piątka, Paulina Piątek?

Reklama

Popularne

Reklama
To Top