Connect with us
Patrycja Tołka kim jest partnerka Roberta Gumnego. Robert Gumny partnerka

Sport

Kim jest Patrycja Tołpa? Partnerka Roberta Gumnego

Robert Gumny to młody reprezentant Polski. Jego nazwisko odbija się szerokim echem w całej Europie, od kiedy zaczął grać w lidze niemieckiej. Jednak nie cierpi na samotność. Kim jest piękna partnerka Roberta Gumnego, Patrycja Tołpa? Wyjaśniamy.

Kim jest Patrycja Tołpa? Partnerka Roberta Gumnego

Robert Gumny to 25-letni zawodnik FC Augsburg. Gra na pozycji obrońcy i jest kilkukrotnym reprezentantem Polski. Sławę zyskał dzięki świetnej grze w Lechu Poznań. Większość życia związana jest ze stolicą Wielkopolski. To właśnie tu urodził się, wychował, stawiał pierwsze kroki w footballu i zakochał się Robert Gumny. Partnerka piłkarza to Patrycja Tołpa. Większość życia podobnie, jak jej ukochany spędziła w Poznaniu. Od kiedy są razem? Według informacji na Facebook’owym profilu spotykają się od 10 stycznia 2015 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @wivesandgirls

Para bardzo się kocha, dużo razem podróżują, a także świetnie się bawią we własnym towarzystwie. Dziewczyna Roberta Gumnego bardzo go wspiera podczas meczów. Obecnie para ze względu na transfer Roberta mieszka w Augsburgu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ada Mizgalska. Kim jest piękna dziewczyna Michała Skórasia?

Praca, hobby i pasje

Dziewczyna polskiego zawodnika ma jedną, czołową pasję w życiu, która przy okazji jest jej pracą. Gdzie pracuje partnerka Roberta Gumnego? Zajmuje się zawodowo dbaniem o twarze klientów. Działa jako wizażystka od kilku lat. Specjalizacja Patrycji Tołpy to brwi oraz rzęsy. Ma własną stronę na Facebooku i Instagramie, na której publikuje swoje dzieła. Znajdziecie je na profilu @brows.by.patrycja. Co ciekawe obsługuje także mężczyzn. Na koncie ma już wiele projektów i aranżacji.

Poza pracą lubi podróżować. Odwiedziła wiele zakątków świata. Lubuje się w egzotycznych plażach. Była na Majorce, Sri Lance, Malediwach, w Chorwacji, czy na Zanzibarze. Lubi zwierzaki, ma buldoga francuskiego. Z innych zainteresowań Patrycji Tołpy można wymienić fotografię i ogrodnictwo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Martyna Jachimek. Kim jest seksowna partnerka Patryka Makucha?

Patrycja Tołpa. Wygląd, styl, wzrost, tatuaże, wiek partnerki Roberta Gumnego

Patrycja Tołpa dba o wygląd. Jako wizażystka niejako z obowiązku posiada nienaganne brwi oraz makijaż. Jej skóra jest delikatnie opalona. Jest dość wysoką kobietą, nie jest dużo niższa od Roberta Gumnego, który ma 182 cm wzrostu. Nie ma widocznych tatuaży na ciele.

Patrycja Tołpa. Instagram, social media

Partnerka Roberta Gumego ma konto na Instagramie. Jego nazwa to @patrycja.tolpa. Jednak warto zauważyć, że jest ono prywatne. O tym, kto może obserwować Patrycję Tołpę, decyduje ona sama. Mimo to ma prawie 3 000 obserwujących na tym medium. Poza tym ma konto na Facebooku, na którym chwali się swoimi osiągnięciami i życiem prywatnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Bartosza Slisza. Kim jest piękna Kamila Bała?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top