Connect with us
Fot. YouTube / ESB Advertising

Lifestyle

Syn Mike’a Tysona. Kim jest Amir Tyson, syn legendarnego boksera?

Legendarny bokser Mike Tyson trzy razy zawierał związek małżeński. Może się pochwalić również licznym potomstwem. Kim jest najstarszy syn Mike’a Tysona? Przedstawiamy najważniejsze fakty na jego temat.

Kim jest Amir Tyson, syn Mike’a Tysona?

Amir Tyson jest synem legendarnego boksera Mike’a Tysona. Mike Tyson uznawany jest za jednego z najlepszych bokserów wagi ciężkiej wszech czasów. W czasie swojej kariery zarobił aż 430 milionów dolarów.

Uważa się, że Amir Tyson jest jednym z najbogatszych dzieci celebrytów w Stanach Zjednoczonych i lubi tym bogactwem chwalić się w mediach społecznościowych. Jest założycielem i dyrektorem generalnym linii odzieżowej Debonair Attire.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Amir Tyson (@amir_j_tyson)

Wiek, rodzina, dzieci

Amir Tyson urodził się 5 sierpnia 1997 roku. Jest synem Mike’a Tysona i Moniki Turner Ma rok starszą siostrę Raynę, oraz piątkę rodzeństwa przyrodniego z innych związków Mike’a Tysona. Urodził się i dorastał w Bethesda w stanie Maryland.

Małżeństwo Mike’a Tysona i Moniki Turner zawarte w 1997 roku przetrwało do roku 2003. Dlatego też Amir Tyson i jego siostra byli wychowywani przez matkę. Ta natomiast otwarcie przyznawała, że Mike Tyson nie był oddanym ojcem i wolał spędzać czas poza domem.

Siostra Amira, Rayna rozwija swoją karierę w branży filmowej, chociaż tak naprawdę niewiele o niej wiadomo.  Zawsze interesowała się show-biznesem i studiowała produkcję filmową i telewizyjną na Uniwersytecie Nowojorskim. Była również nominowana do nagrody dla najlepszego studenta filmowego na uczelni w 2016 roku. Pracowała m.in. jako członek ekipy filmów „Joker” czy „Śmierć i życie Marshy P.  Johnson”.

Nic nie wiadomo o ewentualnej partnerce Amira Tysona, nie ma on także dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Amir Tyson (@amir_j_tyson)

Czym zajmuje się syn Mike’a Tysona?

W 2015 roku ukończył szkołę episkopalną St Andrews. Uzyskał dyplom z dziennikarstwa telewizyjnego na American University w 2019 roku. Odbywał staż w telewizji ESPN.

Obecnie natomiast jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, bowiem w czasie studiów założył markę odzieżową Debonair Attire. Sklep oferuje głownie klasyczne koszulki z nadrukami czy bluzy, sprzedaje także fantazyjne etui na telefon. Marka ma oficjalny profil na Instagramie z nieco ponad 10 tysiącami obserwujących.

Tyson przyznał, że jego matka choruje na stwardnienie rozsiane, dlatego też część zysków ze sprzedaży przekazuje na badania nad lekiem na tę chorobę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Amir Tyson (@amir_j_tyson)

Amir Tyson w mediach społecznościowych

Amir Tyson jest obecny na Instagramie jako @amir_j_tyson i zgromadził tam prawie 43 tysiące obserwujących. Jest tam dość aktywny, nie boi się afiszować ze swoim bogactwem. Na jego profilu nie brakuje zdjęć drogich samochodów,  prywatnego odrzutowca czy jego luksusowej rezydencji w Maryland.

5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top