Connect with us
żona kevina magnussena
Fot. Instagram @logjorup

Sport

Louise Gjorup. Kim jest piękna żona Kevina Magnussena?

Kim jest żona Kevina Magnussena? W tym newsie znajdziecie wszystkie informacja na temat partnerki kierowcy zespołu Haasa w Formule 1, Louise Gjorup.

Kim jest żona Kevina Magnussena?

Kim jest żona Kevina Magnussena, kierowcy F1? To Louise Gjorup, którą zainteresowanie pobudza fakt, że jej mąż jest w absolutnej elicie sportowców na świecie. W Formule 1 jeździ bowiem tylko 20 kierowców, nazywanych często najlepszymi na świecie.

Para jest ze sobą od 2015 roku, a związek zaczęła formalizować w 2018 roku. W październiku tego roku Kevin Magnussen oświadczył się bowiem partnerce, a ona z radością przyjęła tę propozycję. Fakt ogłosił sam kierowca, choć nie podał szczegółów zaręczyn.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sandra Dziwiszek - kim jest dziewczyna kierowcy F1, Nicholasa Latifiego?

Ślub odbył się w sierpniu 2019 roku. Kobieta bardzo kocha swojego męża, którego nazwała „najważniejszym, kochającym, opiekuńczym i absolutnie idealnym”. Taka seria komplementów jasno świadczy o ich doskonałych relacjach. Wesele odbyło się na hucznej ceremonii, aczkolwiek tylko w gronie najbliższych. Ślub utrzymano w tajemnicy, ponieważ para nie życzyła sobie niespodziewanych gości w postaci mediów.

Po ślubie kobieta przyjęła nazwisko męża jako drugi człon i właściwie nazywa się teraz Louise Gjorup Magnussen.

Pomimo tego, że oboje pochodzą z Danii, para na co dzień mieszka w Londynie.

Czym na co dzień zajmuje się Louise Gjorup?

Kevin Magnussen i Louise Gjorup to jedna z tych par, która bardzo dba o swoją prywatność. O ile kierowca jest cały czas na świeczniku przez wykonywany zawód, to skutecznie chroni swoje życie prywatne.

W związku z tym o żonie kierowcy F1 tak naprawdę wiadomo bardzo mało. Nieznane są jej losy zawodowe, a swoje życie osobiste woli utrzymywać z daleka od błysku fleszy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Maxa Verstappena. Kim jest urocza Kelly Piquet?

Pomimo tego, kobieta jest częstym gościem w padoku Formuły 1. Byłoby jednak ogromną przesadą stwierdzenie, że się tam lansuje – po prostu skromnie wspiera swojego męża. Z pewnością jest bowiem jego największą fanką.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Louise Gjorup Magnussen jest wielką fanką podróżowania. Widać to po zamieszczanych przez nią zdjęciach na Instagramie. Praca męża z pewnością pomaga jej odwiedzić wiele ciekawych miejsc.

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Louise Gjorup Magnussen? Jej dokładny wiek nie jest znany. Czy wspominaliśmy już, że bardzo dba o swoją prywatność?

Para ma jedno dziecko – urodzoną w styczniu 2021 roku Laurę. Dziewczynka przyszła na świat siedem tygodni za wcześnie, więc musiała spędzić nieco czasu w szpitalu, ale ostatecznie jest zdrowym dzieckiem, a jej rodzice są szczęśliwi. „Co za wspaniałe uczucie zostać rodzicem” – napisał po narodzinach Kevin Magnussen.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kevin Magnussen (@kevinmagnussen)

Żona Kevina Magnussena w mediach społecznościowych

Louise Gjorup możecie spotkać na Instagramie, gdzie jest obecna jako @logjorup. Obserwuje ją obecnie 7 tysięcy osób, a ta liczba rośnie bardzo powoli względem innych „WAGs” z Formuły 1. Posty zamieszcza regularnie, choć niezwykle rzadko – kilka-kilkanaście w roku. Zdecydowana większość z nich związana jest z życiem prywatnym i podróżami.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top