Connect with us
Wojciech Szczęsny żona, partnerka, Marina
Fot. Instagram / @marina_official

Sport

Kim jest żona Wojciecha Szczęsnego? To utalentowana i piękna Marina Szczęsna

Żona Wojciecha Szczęsnego to piękna Marina. Jest ona piosenkarką, aktorką oraz kompozytorką. Ile ma lat? Co osiągnęła? Czy ma z Wojciechem dzieci? O tym w artykule.

Partnerka Wojciecha Szczęsnego. Skąd pochodzi? Kim jest?

Żona Wojciecha Szczęsnego to Marina Szczęsna (z domu Łuczenko). Ma ukraińskie korzenie. Urodziła się w Winnicy na terenie byłego Związku Radzieckiego. Do Polski – kraju swoich dziadków – przyjechała w wieku 2 lat. Długo żyła w świecie polskiego show-biznesu, dlatego spotykała się z raperem Wojciechem „Łozo” Łozowskim i Łukaszem „Mrozem” Mrozowskim zanim w głowie zawrócił jej Wojciech Szczęsny. Partnerka polskiego bramkarza związała się z nim w 2013 roku, a dwa lata później się zaręczyli. 21 maja 2016 roku postanowili wziąć ślub. Na weselu zagrał natomiast znany wokalista – James Arthur.

Żona Wojeciecha Szczęsnego. Kariera Mariny Szczęsnej

Żona Wojciecha Szczęsnego za namową ojca uczęszczała do szkoły muzycznej w Warszawie. W tym mieście skończyła także liceum ogólnokształcące. Jest trzykrotną laureatką Międzyszkolnego Festiwalu w Stalowej Woli, mieście, w którym przez pewien czas mieszkała. Za to w 1998 zajęła 2. miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie. Wzięła również udział w programach „Szansa na sukces oraz „Droga do gwiazd„. W młodym wieku interesowało ją również aktorstwo. Skutkowało to odegraniem roli Julii w spektaklu typu musical. Na późniejszym etapie kariery miała kilka epizodów w serialach telewizyjnych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest żona Łukasza Fabiańskiego, Anna Grygier-Fabiańska?

W 2010 roku otrzymała nagrodę Eska Music Awards w kategorii „debiut roku”. Swój pierwszy album studyjny wydała rok później, a nosi on nazwę Hard Beat. Od tej pory nagrała i opublikowała jeszcze dwa krążki studyjne. Jej muzyka to połączenie gatunków pop, R&B, electro, dubstep i trip hop. Marina poza śpiewaniem i akorstwem, pisze teksty piosenek, komponuje muzykę oraz gra na fortepianie.

Marina i Wojciech Szczęsny – Dzieci

Czy Marina i Wojciech Szczęsny mają dzieci? To pytanie może zadawać sobie wielu fanów futbolu oraz muzyki. Okazuje się, że para doczekała się potomstwa. Syn Wojciecha Szczęsnego i Mariny nosi imię Liam. Urodził się w czerwcu 2018 roku. Obecnie Marina jest w kolejnej ciąży, więc para spodziewa się niebawem kolejnej pociechy w domu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Agata Błaszczykowska, żona Kuby Błaszczykowskiego?

Żona Wojeciecha Szczęsnego – wiek

W internecie można znaleźć obecnie ogrom informacji na temat Mariny. Mowa tu także o danych o jej wieku. W takim razie ile lat ma Marina Szczęsna? Żona Wojciecha Szczęsnego urodziła się 3 lipca 1989 roku, a więc w tym roku kończy 35 lat. Oznacza to, że jest o rok starsza od swojego partnera.

Marina Szczęsna – Instagram

Żona Wojciecha Szczęsnego musi być aktywna w social mediach. Bez tego trudno jej, chociażby o promocję nowych piosenek. Dlatego Marina Szczęsna ma Instagrama o nazwie @marina_official. Publikuje na nim zdjęcia z pracy i życia codziennego. Często w postach przejawia się Wojciech Szczęsny oraz synek – Liam, a także zwierzęta rodziny. Marina wydaje się być szczęśliwą osobą, miejmy nadzieję, że jeszcze długo będzie tak promienieć radością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Sieramska. Kim jest nowa dziewczyna Arka Milika?

Reklama

Popularne

Reklama
To Top