Connect with us
kinga sawczuk
Fot. Instagram @kingasawczuk

Telewizja

Kim jest Kinga Sawczuk, uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami”?

Jesienią telewizja Polsat wyemituje 12. edycję programu „Taniec z gwiazdami”. Kim jest Kinga Sawczuk, jedna z uczestniczek telewizyjnego show?

Kim jest Kinga Sawczuk?

Kim jest Kinga Sawczuk? To kobieta doskonale znana młodszej części widowni, za to kompletnie nieznana ich rodziców. To idolka polskich nastolatków, znana jako Kompleksiara, która popularność zdobyła działalnością w mediach społecznościowych. Zaczynała od TikToka, ale ma również kanał na Yotubie i profil na Instagramie.

Wiek, rodzina

Kinga Sawczuk obchodziła w tym roku 20. urodziny – urodziła się 12 marca 2001 roku. Wychowała się w Przasnyszu. To małe miasto położone na północy województwa mazowieckiego. Ma brata starszego o 4 lata.

Jakiś czas temu przeprowadziła się do Warszawy, wciąż ma jednak bardzo dobry kontakt z rodzicami i często ich odwiedza. Rodzina od początku wspierała ją w działalności w social mediach, nawet kiedy nie do końca rozumiała sens nagrywania filmików na TikToka.

„Rodzice zawsze mnie wspierali i jestem im za to wdzięczna. Bez tego nie doszłabym tak daleko. Pamiętam jak przyszłam do taty i powiedziałam, że chciałabym wstawić pierwszy filmik na kanał. Pożyczył mi kamerę i bardzo zainteresował się tym, co robię. Gdy razem z mamą zauważyli, że coraz lepiej mi idzie, bardzo mnie wspierali. Oglądali moje filmiki, czasami też jeździli razem ze mną na spotkania z widzami. To miłe i bardzo potrzebne” – opowiadała w wywiadzie dla Polskiego Radia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kinga Sawczuk ☀️ (@kingasawczuk)

 

Kinga Sawczuk jest zajęta – ma chłopaka, który wspiera ją i pomaga w robieniu zdjęć, które trafiają na jej profile w social mediach.

Kariera internetowa

Kinga Sawczuk działalność w mediach społecznościowych rozpoczęła w wieku 15 lat. W 2016 roku założyła konto na TikToku (wówczas Musial.ly). Do nagrywania filmików zachęcili ją przyjaciele. Na początku poświęcała każdą wolną chwilę na nagrywanie – wrzucała nawet 12 filmików dziennie. Później dołączyły do tego także kanał na YouTubie i profil na Instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Weronika Heck, znana jako “mamikoyoko”?

Profil @kompleksiaraxx już w 2017 roku osiągnął milion obserwujących. Dziś śledzi ją już 5 milionów widzów. Wciąż też regularnie publikuje tam filmiki. Również liczba obserwujących na Instagramie jest imponująca – to już ponad milion. Dziewczyna obecna jest tam jako @kingasawczuk.

Konto na Youtube założyła wprawdzie w 2014 roku, jednak regularnie filmy zaczęła publikować w 2016 roku. Zdobyła tam 497 tys. subskrybentów. Publikuje filmy o różnej tematyce m.in. lifestyle, fashion i beauty. Od niedawna dziewczyna ma drugi – muzyczny kanał na YouTube, na którym zamieściła póki co trzy covery znanych piosenek. Kto wie, może kiedyś będziemy mogli tam posłuchać także jej własnych piosenek. Kanał posiada niespełna 12 tys. subskrybentów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kinga Sawczuk ☀️ (@kingasawczuk)

 

Kinga Sawczuk – książka

W 2020 roku Kinga Sawczuk wydała książkę, skierowaną raczej do nastolatków. Infulencerka dzieli się tam swoimi doświadczeniami zebranymi podczas swojej działalności w Internecie.

Jak czytamy w oficjalnym opisie książki „Kinga dzieli się swoją historią, marzeniami i przemyśleniami. Pokazuje jak swoje kompleksy przekuć w siłę, jak postępować w zgodzie ze sobą i nie przejmować się „hejterami”. Idolka polskich nastolatek dzieli się radami dotyczącymi odnajdywania własnego stylu, odkrywania swoich talentów, relacji z przyjaciółmi, budowania swojego wizerunku w social mediach i… ogromem innych przemyśleń! To książka pełna inspiracji i pozytywnej energii, która podniesie na duchu każdą nastolatkę”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kinga Sawczuk ☀️ (@kingasawczuk)

 

Kinga Sawczuk poza social mediami

Dziewczyna swoją przyszłość wiąże jednak nie tylko z social mediami. Ma wiele zainteresowań, jednym z nich jest aktorstwo i to właśnie z nim chciałaby związać swoją przyszłość. Dziewczyna miała już okazję debiutować na wielkim ekranie – zagrała w filmie „#Jestem M. Misfit”. Zapisała się również na kursy aktorskie.

Swoją popularność wykorzystuje również do działania w akcjach społecznych. Jest zwolenniczką ekologii, brała udział w akcji „Sprzątanie świata”, współtworzy też program edukacyjny „Eco Studio Electro – System” . Dziewczyna wraz z innymi prowadzącymi edukuje młode pokolenie jak dbać o naszą planetę.

 

Na kolejnych slajdach zobaczycie kilka zdjęć Kingi Sawczuk.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 10)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top