Connect with us
Kinga Sylwestrzak kim jest wiek partner skąd pochodzi
Fot. Instagram / @sylwestrzakkinga

Telewizja

Kinga Sylwestrzak. Kim jest młoda dziennikarka żużlowa?

Kinga Sylwestrzak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek żużlowych w Polsce. Obecnie pracuje dla Eleven Sports. Co wiemy o tej barwnej postaci?

Kim jest Kinga Sylwestrzak? Skąd pochodzi prezenterka telewizyjna zakochana w żużlu?

Kinga Sylwestrzak pochodzi z Rąpic w województwie lubuskim, nieopodal Zielonej Góry. Jednakże jak sama to określa – „zakochała się w Gdańsku”. Kibicuje tam miejscowemu Wybrzeżowi Gdańsk, dla którego przygotowywała dawniej reportaże. Warto zauważyć, że mimo młodego wieku, ma na koncie już pokaźny dorobek dziennikarski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Asia Cedrych. Kim jest sympatyczna dziennikarka żużlowa?

Od 2019 roku była członkiem sportowej redakcji Canal+, w której zajmowała się oczywiście polskim żużlem. Jednak rozstała się ze stacją w 2022 roku. Aczkolwiek na starcie kolejnego sezonu mogliśmy podziwiać ją w środowisku Eleven Sports, które ma częściowe prawa do pokazywania żużlowej Ekstraligi. Jest jedną z ulubienic żużlowej widowni, bez której nie może obejść się wiele wydarzeń.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kinga Sylwestrzak (@sylwestrzakkinga)

Wykształcenie, hobby

Dziennikarka Eleven Sports uczęszczała do III LO w Zielonej Górze. Kinga Sylwestrzak do Gdańska zawędrowała przez studia. Reporterka lubuje się w naukach humanistycznych, głównie polonistycznych. Dlatego studiowała filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. Później również w związku z pracą rozwijała się dalej w tym kierunku, już na Uniwersytecie Warszawskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Bartosza Zmarzlika. Kim jest piękna Sandra Zmarzlik?

Największą pasją King Sylwestrzak jest czytanie. Młoda prezenterka ma na koncie przeczytaną ogromną ilość tytułów. Poza tym uwielbia podróżować. Odwiedziła już wiele krajów, głównie tych z ciepłym klimatem. Na liście kierunków, jakie odwiedziła prezenterka jest Portugalia i Grecja. Kolejnym hobby w szerokim wachlarzu zainteresowań zdolnej reporterki jest różnoraki sport. Z Instagramowego profilu możemy dowiedzieć się między innymi, że Kinga Sylwestrzak próbowała sił we wspinaczce sportowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kinga Sylwestrzak (@sylwestrzakkinga)

Kinga Sylwestrzak. Ile ma lat? Partner

Wiek Kingi Sylwestrzak, to jedna z rzeczy, która interesuje internautów najmocniej. Zielonogórzanka ma 25 lat. Urodziła się w lutym, więc oznacza to, że jest spod znaku wodnika. Wodnicy są między innymi bardzo ambitni, co wpisuje się w charakterystykę prezenterki.

Partner Kingi Sylwestrzak to kolejna informacja uporczywie wyszukiwana przez fanów dziennikarki. Prezenterka od pewnego czasu spotyka się z Sebastianem Chabiniakiem, który również jest dziennikarzem Eleven Sports. W stacji zajmuje się piłką nożną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kinga Sylwestrzak (@sylwestrzakkinga)

Kinga Sylwestrzak. Instagram, Twitter, social media

Jak prawie każdy dziennikarz, Kinga Sylwestrzak prowadzi social media. Jej Instagram to @sylwestrzakkinga. Wstawia na niego kulisy swojej pracy, ale również prywatne ujęcia, z których można wiele wywnioskować. Natomiast do wpisów merytorycznych służy jej popularne konto Twitterowe – @K_Sylwestrzak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Anita Mazur. Co wiadomo o pięknej dziennikarce Eleven Sports?

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top