Connect with us
klara williams
Fot. Instagram @klarawilliams.official

Telewizja

Kim jest Klara Williams, uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Kim jest Klara Williams, uczestniczka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? W tym newsie znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Kim jest Klara Williams?

Kim jest Klara Williams? Nie sposób nie zauważyć, że to najmniej znana uczestniczka 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym samym… wzbudza największe zainteresowanie. O kobiecie wiadomo stosunkowo niewiele, ale w tym newsie znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Kobietę jest aktorką teatralną i filmową. Od 2019 roku jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, a dokładnie jej filii we Wrocławiu. Pięć lat wcześniej ukończyła Studium Musicalowe Capitol we Wrocławiu.

Kariera aktorska

Pomimo młodego wieku, aktorka może pochwalić się kilkoma ciekawymi rolami.  Na co dzień występuje na deskach Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, ale gościnie pojawia się także w Narodowym Teatrze Starym w Krakowie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Katarzyna Grabowska, córka aktora Andrzeja Grabowskiego?

Karierę rozpoczęła na dobre w 2014 roku, kiedy otrzymała wyróżnienie na renomowanym Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Z pewnością więc śpiewać potrafi. W 2018 roku dostała natomiast już typowo aktorskie wyróżnienie – na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Szerokiej publiczności może być znana z serialu Polsatu „Pierwsza miłość”, do którego obsady niedawno dołączyła. Zagrała także w filmach: „Sługi Boże” (2016), „Fuga” (2018), „Mistrz” (2020) i „Jak pokochałam gangstera”. Ten ostatni film pojawi się na ekranach kin w 2022 roku. Trzeba jednak przyznać, że były to drobne role – np. kelnerki albo pokojówki.

Czy nazwisko Williams jest prawdziwe?

Już w trakcie emisji nowej serii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wyszło na jaw, że Williams nie jest prawdziwym nazwiskiem kobiety, a dodatkowo jest ona siostrzenicą Mateusza Morawieckiego. Pobudziło to spekulacje, że zmieniła ona nazwisko, aby odciąć się od wszelkich politycznych historii.

Jej prawdziwe nazwisko to Broda. Jest bowiem córką Anny Morawieckiej (starszej siostry Mateusza Morawieckiemu) i Jarosława Brody. Mężczyzna to znany działacz opozycyjny w latach 80. XX wieku, który obecnie pracuje w Polskim Radiu Wrocłw. Jest odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Krzysztof Cugowski junior z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Kobieta w rozmowie z „Plejadą” przyznała, że zmiana nazwiska nie miała nic wspólnego z karierą polityczną jej wuja. Na potwierdzenie tych słów zaznaczyła, że zmieniła nazwisko długo przed tym, jak Mateusz Morawiecki został jedną z najważniejszych osób w Polsce. Dodała, że zmieniła nazwisko „z rozmachem”, bowiem mogło jej to pomóc w karierze aktorskiej, a jej pierwotne nazwisko… no cóż, nie jest najpiękniejsze na świecie.

Wiek, rodzina, dzieci

Klara Williams urodziła się w czerwcu 1992 roku, ma więc 29 lat.

Wydaje się, że kobieta nie ma obecnie partnera ani dzieci. Nie pojawiają się oni w jej wpisach w mediach społecznościowych.

Klara Williams w mediach społecznościowych

Aktorka jest obecna na Instagramie jako @klarawilliams.official, gdzie obserwuje ją dotąd niecałe 1200 osób. W związku z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jej popularność w tym medium społecznościowym dynamicznie wzrosła, bowiem przed nim było to niecałe 500 osób.

Prowadzi także swój fanpage w serwisie Facebook, gdzie zgromadziła nieco ponad 400 obserwujących.

4.8/5 (liczba głosów: 22)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top