Connect with us
Mikołaj Sawicki partnerka narzeczona żona Mikołaja Sawickiego Klaudia Karch
Fot. Instagram / @klaudia_karch

Sport

Klaudia Karch. Kim jest partnerka Mikołaja Sawickiego, siatkarza?

Mikołaj Sawicki to wschodząca gwiazda reprezentacji Polski w siatkówce. Swoimi osiągnięciami zwraca na siebie coraz większą uwagę. Fani chcą wiedzieć o nim jak najwięcej. Stąd pytania o to kim jest partnerka Mikołaja Sawickiego?

Kim jest partnerka Mikołaja Sawickiego?

Mikołaj Sawicki to wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej. Pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego zawodnik od kilku lat żyje u boku ukochanej kobiety. Partnerka Mikołaja Sawickiego to Klaudia Karch. Urocza dziewczyna urodziła się w niewielkim Opoczna w województwie łódzkim. Para poznała się w październiku 2017 roku, kiedy siatkarz grał jeszcze w juniorskich zespołach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dziewczyna Kuby Kochanowskiego. Kim jest Ola Kołodziejczyk?

Nie tak dawno Mikołaj Sawicki oświadczył się miłości swojego życia. Pierścionek zaręczynowy podarował 3 stycznia 2022 roku, czym pochwalił się na instagramowym profilu. Klaudia Karch odpowiedziała twierdząco na pytanie o dalsze wspólne życie. Na pewno nie będzie ono łatwe z powodu na liczne podróże przyszłego męża. Jednak miłość nic nie robi sobie z trudności. Ślub i wesele prawdopodobnie odbędą się  w okresie pomiędzy sezonami siatkarskimi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mikołaj Sawicki (@sawciooo)

Hobby, zainteresowania, wykształcenie

Partnerka Mikołaja Sawickiego w 2020 roku zdawała maturę. Na jej studniówce nie mogło zabraknąć siatkarza najbliższego jej sercu. Klaudia Karch jest wielką miłośniczką zwierząt. Na swoim internetowych profilach często udostępnia biedne stworzenia i zbiórki na poprawę ich losu. To bardzo szlachetne zachowanie. Sama również opiekuje się małym zwierzyńcem we własnym domu. Ma czarnego kotka, ale równie mocno kocha swoje dwa mopsy. Pieski wabią się Elvis i Tinka. Mają nawet własne konto na Instagramie @elvis_i_tinka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Bartosza Kurka - co wiadomo o pięknej Annie Kurek (Grejman)?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @klaudia_karch

Partnerka Mikołaja Sawickiego. Wygląd, znaki szczególne

Klaudia Karch nie często prezentuje się w mocnym makijażu. Preferuje delikatny styl. W podobnym tonie się ubiera. Ma blond włosy, wcześniej z grzywką, ale obecnie z niej zrezygnowała. Dopełniając opis wyglądu narzeczonej siatkarza, warto wspomnieć o jej zielonych oczach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @klaudia_karch

Klaudia Karch. Instagram, social media

Mikołaj Sawicki po wstawieniu zdjęć z partnerką do internetu spowodował, że wielu użytkowników zaczęło zastanawiać się nad tym, czy Klaudia Karch ma konto na Instagramie? Rozwiewamy wątpliwości, podając konto dziewczyny siatkarza @klaudia_karch. Do tej pory dodała na nie 20 postów, a także wiele uporządkowanych relacji. Głównymi bohaterami zdjęć jest sama Klaudia Karch, Mikołaj Sawicki oraz ich domowe zwierzęta. Obserwuje ją ponad 1 300 osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Aleksandra Łomacz? Śliczna żona Grzegorza Łomacza

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top