Connect with us
dziewczyna mateusza wieteski
Fot. Instagram @klaudiaxkurek

Sport

Kim jest Klaudia Kurek, ponętna dziewczyna Mateusza Wieteski?

Kim jest Klaudia Kurek, dziewczyna Mateusza Wieteski? Reprezentant Polski ma niezwykle piękną i kochającą partnerkę. W tym newsie przedstawiamy informacje na temat jej życia prywatnego i kariery zawodowej.

Kim jest dziewczyna Mateusza Wieteski?

Kim jest dziewczyna Mateusza Wieteski? To Klaudia Kurek, z którą piłkarz jest związany od dłuższego czasu. Kobieta pierwsze zdjęcie ze swoim chłopakiem dodał w lutym 2020 roku.

Ich miłość jednak bardzo szybko rozkwitła, a dziś oboje nie wyobrażają sobie świata bez siebie. Dość powiedzieć, że po transferze Mateusza Wieteski do francuskiego Clermont Foot, od razu przeprowadziła się razem z nim.

Kobieta z całą pewnością uwielbia podróże. Zresztą… kto ich nie lubi? W każdym razie na jej profilach w mediach społecznościowych znajdziecie wiele pięknych zdjęć z wielu miejsc na świecie.

Czym zajmuje się Klaudia Kurek?

O dziewczynie wiadomo stosunkowo niewiele. Biorąc pod uwagę młody wiek, możliwe jest że studiowała gdzieś, ale nie ma na ten temat publicznie dostępnych informacji.

Przed związkiem z piłkarzem była hostessą. Pojawiała się m.in. na wielu imprezach motoryzacyjnych, np. jako hostessa Olimp Racing podczas Warsaw Moto Show 2018. Wystąpiła także w teledysku zespołu Diadem wykonującego muzykę disco polo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Angelika Żmijewska. Co wiadomo o zjawiskowej piosenkarce disco polo?

Już po związaniu się z Mateuszem Wieteską brała natomiast udział w sesji zdjęciowych produktów odzieżowych z nowej kolekcji Legii Warszawa w 2020 roku.

Obecnie sprawa z pewnością jest bardziej skomplikowana. Partnerki piłkarzy wbrew pozorom mają bardzo niewdzięczną rolę, często poświęcając zawodowe plany życiowym partnerom. Ci bowiem regularnie zmieniają miejsce pracy, co jest problematyczne pod kątem znalezienia stałej pracy czy podjęcia studiów.

Wiek, rodzina, dzieci

Klaudia Kurek urodziła się w maju 1998 roku, ma więc 24 lata. Tym samym jest o rok młodsza od swojego życiowego partnera.

Pochodzi z Warszawy, choć obecnie mieszka oczywiście razem z piłkarzem we Francji.

Para dotąd nie ma żadnych dzieci.

Dziewczyna Mateusza Wieteski w mediach społecznościowych

Klaudia Kurek jest obecna na Instagramie, gdzie możecie obserwować jej ponętne zdjęcia jako @klaudiaxkurek. Zebrała tam już ponad 11,5 tys. obserwujących, a liczba ta cały czas rośnie. Dziewczyna Mateusza Wieteski jest także obecna na TikToku, gdzie jednak wrzuca zdecydowanie mniej postów, a obserwuje ją tam nieco ponad 1,2 tys. osób.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top