Connect with us
klaudia sheeya kołodziejczyk
Fot. Instagram @xsheeya

Sport

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk. Kim jest influencerka i zawodniczka Fame MMA?

Kim jest zawodniczka Fame MMA, Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk? W artykule znajdziecie najważniejsze informacje o życiu prywatnym i karierze zawodowej popularnej influencerki.

Kim jest Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk?

Kim jest Klaudia Kołodziejczyk, znana też jako „Sheeya”? To zawodniczka Fame MMA i influencerka, która promuje zdrowy styl życia.

Swoją obecną popularność stara się wykorzystać na rozwój swoich biznesów. Mówimy tutaj przede wszystkim o planach treningowych oraz dedykowanych dietach. Jako trenerka personalna prowadzi nawet własną stronę internetową ze swoją ofertą – sheeya.com.pl.

Obecnie mieszka w Warszawie ze swoim życiowym partnerem, ale wcześniej mieszkała w Łodzi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Kołodziejczyk (@xsheeya)

Kariera sportowa

Jak sama przyznaje, „Sheeya” ze sportem związana jest od najmłodszych lat. Ćwiczyła gimnastykę artystyczną, lekką atletykę, siatkówkę czy akrobatykę. Od jakiegoś czasu skupia się jednak na świetnej sylwetce, którą osiąga się oczywiście przede wszystkim na siłowni.

Kobieta chce żeby sport był też zabawą i chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami. To przecież dla wielu styl życia, do którego jednak droga była kręta. Przy doskonaleniu własnego ciała można bowiem popełnić wiele błędów, czym także może podzielić się z wami Klaudia Kołodziejczyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Kołodziejczyk (@xsheeya)

Bilans walk na Fame MMA

Dla „Sheeyi” walka na Fame MMA 17 z Wiktorią „Wiki” Jaroniewską będzie debiutem w tej federacji. Kobieta miała zawalczyć już na Fame MMA 14, gdzie anonsowana była jej walka z Katarzyną „Laluną” Lirsz, ale plany pokrzyżowała kontuzja.

Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk – wiek, rodzina, chłopak

Ile lat ma „Sheeya”? Klaudia Kołodziejczyk urodziła się 15 lipca 2001 roku, co oznacza, że obecnie ma 21 lat.

Chłopak „Sheeyi” to Tomasz „Gimper” Działowy, inny popularny w mediach społecznościowych influencer. Poznali się w 2020 roku, więc ich staż związku jest już naprawdę przyzwoity. Związek rzecz jasna wpłynął na wzrost popularności kobiety.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Kołodziejczyk (@xsheeya)

„Sheeya” w mediach społecznościowych

Jak przystało na popularną influencerkę, Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk jest obecna w większości najpopularniejszych mediów społecznościowych. Przede wszystkim jest obecna na YouTube, gdzie jej kanał ma już 140 tysięcy subskrybentów. Jeśli chodzi o krótsze filmiki, a więc profil na TikTok, jako @xsheeya zebrała tam już ponad 530 tysięcy obserwujących.

Na Instagramie jako @xsheeya obserwuje ją natomiast ponad 229 tys. osób. Zamieszcza tam głównie zdjęcia z treningów oraz z życia codziennego. Co ciekawe, Klaudia Kołodziejczyk ma także konto na portalu dla dorosłych OnlyFans. „Sheeya” na OnlyFans zamieszcza oczywiście swoje fotografie w niezwykle skąpych strojach, a za dostęp do jej profilu trzeba zapłacić 17,5 USD miesięcznie.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top