Connect with us
Klaudia Wiśniowska kim jest
Fot. Instagram / @klaudiawisniowska

Telewizja

Kim jest Klaudia Wiśniowska? Prezenterka TVP i internetowa celebrytka

Kim jest Klaudia Wiśniowska? Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to już śpieszymy z odpowiedzią. To znana prezenterka telewizyjna, ale nie tylko. O jej pozostałych aktywnościach, pochodzeniu, hobby oraz cechach szczególnych opowiadamy w artykule.

Klaudia Wiśniowska. Kim jest?

Klaudia Wiśniowska to niezwykle wszechstronna osobowość medialna, której kariera rozwijała się na różnych polach. Zdobyła rozpoznawalność jako prezenterka telewizyjna, emanując profesjonalizmem i charyzmą na ekranie. Jej obecność w mediach była pełna wdzięku, zaangażowania i naturalnego uroku, co przyciągało uwagę widzów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Anna Kozińska. Kim jest dziennikarka TVP Sport?

Skąd pochodzi Klaudia Wiśniowska? Prezenterka mieszka w Warszawie, z którą jest mocno zżyta. Obecnie jest związana z TVP Warszawa, gdzie prowadzi prognozy pogody. Zachwyca urodą i profesjonalizmem. Te cechy bezpośrednio wiążą się z przeszłością obecnej dziennikarki telewizji publicznej. W przeszłości skupiała uwagę na udziale w konkursach piękności. Warszawianka zdobyła tytuł Wicemiss Polski 2012, Wicemiss Globe 2013 oraz Miss Tourism International Poland 2013.

Kariera i hobby

Poza wymienionymi osiągnięciami na konkursach piękności Klaudia rozwija się także dynamicznie w branży dziennikarskiej. Zanim trafiła do redakcji TVP Warszawa, wcześniej była prezenterką i prowadzącą programy w Superstacji. Do redakcji tego kanału należała od 2014 roku. Występowała w prognozach pogody, ale także biznesowym show „Na tapecie”. W 2019 roku przeniosła się do muzycznego kanału Polo TV.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Celestyna Grzebyta. Kim jest pogodynka z "Panoramy"?

Natomiast w 2021 roku wzięła udział w reality show „Instaidolki” na antenie Puls 2. Z ciekawych informacji, warto zwrócić uwagę, że w 2015 roku znalazła się w wydaniu popularnego magazynu CKM. Klaudia Wiśniowska, kiedy ma chwilę dla siebie lubi uciec za granicę. Ostatnio upodobała sobie takie kierunki, jak Paryż, Kijów lub Kair. Lubi eksperymentować z ubiorem oraz wyglądem. Dbanie o swój wizerunek to jej główny konik. Jest także zagorzałą kibicką reprezentacji Polski w siatkówkę.

Klaudia Wiśniowska  – Instagram, social media

Klaudia Wiśniowska stara się profesjonalnie kreować swoją markę osobistą w internecie. Wychodzi jej to dość dobrze, gdyż na Instagramie regularnie obserwuje ją ponad 18 tysięcy fanów. Natomiast jej fanpage na Facebook’u zrzesza ponad 20 tysięcy sympatyków. Internetowa celebrytka prowadzi swoje profile regularnie, do tego często dodając nowe treści, w tym posty sponsorowane. Do tej pory na Instagramie opublikowała prawie 500 postów i wiele insta stories. Nazwa jej konta na tej platformie to @klaudiawisniowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żaneta Rosińska. Kim jest nowa prezenterka pogody w TVN?

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top