Connect with us
kod błędu M7703-1003

Telewizja

Kod błędu Netflix M7703-1003. Jak naprawić?

Zwykle odtwarzanie serwisu Netflix w przeglądarce internetowej nie powinno przynieść problemów. Jednak czasami pojawia się kod błędu m7703-1003. Jaka jest jego przyczyna i jak go naprawić?

Kod błędu M7703-1003 pojawiający się podczas przesyłania strumieniowego Netflixa w przeglądarce internetowej, to błąd, któremu towrzyszy komunikat

Oj, coś poszło nie tak….

Nieoczekiwany błąd

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Zwykle wina leży w przeglądarce. Może ona wymagać aktualizacji, lub któryś ze składników być blokowany przez jakiś program czy zabezpieczenia. Uszkodzeniu mógł również uleć profil Google Chrome. Aby pomóc Ci rozwiązać ten problem, przygotowaliśmy listę prawdopodobnych rozwiązań.

Kod błędu M7703-1003. Wyczyść pamięć podręczną Chrome

Gdy korzystamy z przeglądarki Chrome, w pamięci podręcznej przechowywane są wszystkie informacje zebrane z odwiedzanych stron internetowych, w tym z Netflix.com. Jeśli zapisane informacje są sprzeczne z Twoim obecnym profilem w serwisie Netflix, witryna może przestać działać. W efekcie wyświetlać się będzie kod błędu M7703-1003.

W takim przypadku należy wyczyścić zapisane dane w przeglądarce. Wykonaj następujące kroki, aby wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie w przeglądarce Chrome. W prawym górnym rogu okna przeglądarki kliknij opcję Menu. Wybierz kolejno Więcej narzędzi > Wyczyść dane przeglądania. Wybierz zakres czasu i sprawdź pliki cookie i inne dane witryn oraz obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej ii kliknij opcję Wyczyść dane. Na koniec spróbuj ponownie uruchomić Netflix.

Zmień profil przeglądarki

Jeżeli czyszczenie pamięci podręcznej nie pomogło, przyczyną może być problem z danymi związanymi z profilem użytkownika przeglądarki. Upewnij się, że bieżące ustawienia zostały zapisane w istniejącym identyfikatorze Gmaila, aby uniknąć ich utraty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kod błędu 142 w Disney+. Jak naprawić?

Następnie spróbuj przełączyć się na inny profil, lub jeśli go jeszcze nie masz – utwórz nowy. Kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu przeglądarki. Z menu Inne profile wybierz Dodaj, a następnie dodaj swoje dane logowania. Przejdź do Menu > Ustawienia i w obszarze Osoby kliknij opcję Wyłącz , aby wyłączyć synchronizację

Zaloguj się do swojego nowego profilu i uruchom ponownie Chrome. Otwórz Netflix i zobacz czy serwis działa prawidłowo.

Przywróć domyślne ustawienia przeglądarki

Zrestartowanie ustawień przeglądarki również może usunąć kod błędu M7703-1003. Być może w przeglądarce zainstalowane jest rozszerzenie, które uniemożliwia odtwarzanie filmów na Netflixie.

Aby przywrócić ustawienia domyślne przeglądarki kliknij Więcej > Ustawienia. Z menu po lewej stronie wybierz Zresetuj ustawienia > Przywróć ustawienia do wartości domyślnych.

Kod błędu M7703-1003. Sprawdzenie rozszerzenia Widevine

Widevine jest rozszerzeniem, które zarządza prawami cyfrowymi w Google Chrome. Ogrywa również rolę w ochronie odtwarzania wideo na dowolnym urządzeniu. Jeżeli w przeglądarce brakuje tego modułu lub jest on nieaktualny, może zostać wyświetlony komunikat o kodzie błędu.

Aby sprawdzić status Widevine, w pasku przeglądarki wpisz chrome://components/. Przewiń w dół i znajdź moduł odszyfrowywania treści Widevine. Kliknij Sprawdź dostępność aktualizacji i zainstaluj aktualizacje, jeśli są dostępne. Uruchom ponownie komputer po wprowadzeniu zmian i spróbuj ponownie uruchomić serwis Netflix. Sprawdź, czy komunikat o błędzie zniknął.

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top