Connect with us
koncerty Bajm 2023
Instagram @bajm_official

Kultura

Koncerty Bajm 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Gdzie i jakie koncerty zagra zespół Bajm w 2023 roku? W tym newsie znajdziecie informacje na temat miejsc wszystkich koncertów, ich dat oraz cen biletów.

Piramidy na Niby. Wiosenna trasa koncertowa

Z pewnością nie ma w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby największych hitów zespołu Bajm, który na scenie występuje już od ponad czterech dekad. Skład zespołu założonego w 1978 roku zmieniał się wielokrotnie, od samego początku występuje w nim tylko gwiazda Bajmu – Beata Kozidrak. Do tej pory zespół wydał wiele albumów studyjnych i w tym roku postanowił nieco przypomnieć fanom piosenki z pierwszych płyt. Gdzie i jakie koncerty da zespół Bajm w 2023 roku?

Bajm miał pracowitą pierwszą część roku. 20 lutego rozpoczęła się ich zimowo-wiosenna trasa koncertowa „Piramidy na Niby”. Zespół zapowiadał ją jako powrót do korzeni. Podczas koncertów fani mieli okazję usłyszeć ponadczasowe hity pochodzące z czterech pierwszych albumów grupy. Trasa koncertowa obejmowała dziesięć miast, zarówno te największe jak Warszawę, Poznań i Gdańsk, ale także mniejsze miejscowości, jak Żnin i Jaworzno. Zakończyła się ona w połowie kwietnia w Zabrzu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W okresie letnim 2023 zespół zagrał wiele koncertów, zarówno w mniejszych miejscowościach na typowych dla okresu letniego lokalnych imprezach, ale także na większych wydarzeniach np. na Olsztyn Green Festivalu.

Koncerty Bajm w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów zespołu Bajm w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat nadchodzących koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się wydarzenia. Znajdziecie tu więc wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

12.11.2023 – Jasionka, G2A Arena – bilety od 180 zł dostępne na ebilet.pl

21.11.2023 – Gdynia, Kocham Cię, Piosenki o miłości, Teatr Muzyczny – bilety od 169 zł dostępne na mojbilet.eu

5/5 (liczba głosów: 10)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top