Connect with us
Koncerty Baranovski 2023
Fot. YouTube / BARANOVSKI

Kultura

Koncerty Baranovski 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Gdzie i jakie koncerty da Baranovski w 2023 roku? W tym newsie znajdziecie informacje na temat miejsc wszystkich koncertów, ich dat oraz cen biletów.

Cisza przed burzą?

Baranovski, a właściwie Wojciech Baranowski, to artysta, którego kariera nabrała rozpędu w 2018 roku, kiedy zdecydował się na solowe występy. Wcześniej mogliśmy poznać go dzięki udziałowi w programie „The Voice of Poland” (2014) i współpracy z grupą z grupą XXANAXX, w której występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Kiedy i jakie koncerty zagra Baranovski w 2023 roku?

Jego pierwsze single „Dym” i „Luźno” szybko dotarły listę AirPlay – Top, będącego zestawieniem najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, potwierdzając szybko rosnącą popularność artysty. Na swoim koncie ma dwa albumy „Zbiór” i „Baranovski 2”. Oba oczywiście przyjęto niezwykle entuzjastycznie i szybko zdobyły status złotej płyty. Jego największym hitem pozostaje oczywiście „Lubię być z nią”.

 

Latem 2022 r. artysta pojawiał się na regionalnych wydarzeniach, tzw. dniach miasta czy gminy oraz zagra koncerty na wybranych festiwalach. W porównaniu do innych popularnych polskich artystów nie był jednak przesadnie zapracowany. We wrześniu 2022 roku Baranovski po bardzo długiej medialnej ciszy wydał zupełnie nową piosenkę pod tytułem „Joker”.

W okresie letnim 2023 roku Baranovski zagra kilkanaście koncertów zarówno w większych, jak i mniejszych miastach m.in. w Warszawie, Stęszewie, Szczytnie, Bydgoszczy czy Olsztynie. Są to głównie występy podczas lokalnych wydarzeń.

Koncerty Baranovski 2023 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Baranovskiego w 2023 roku. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie letnim i jesiennym 2023 roku.

Obecny terminarz z całą pewnością nie jest kompletny, a fani mogą spodziewać się spodziewać kolejnych wydarzeń, na których pojawi się artysta.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Dawid Podsiadło 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

19.08.2023 – Tomaszów Mazowiecki

26.08.2023 – Połaniec, Dzień Energetyka, Miejski Stadion Sportowy „MKS Czarni” – wstęp wolny

27.08.2023 – Międzyrzecz Podlaski

31.08.2023 – Warszawa, Ośrodek Moczydło – wstęp wolny

08.10.2023 – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury – bilety od 110 zł dostępne na kupbilecik.pl

4.6/5 (liczba głosów: 8)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top