Connect with us
koncerty bryska 2023
Fot. YouTube / Polsat

Kultura

Koncerty Bryska 2023. Gdzie i kiedy zagra młoda gwiazda muzyki?

Gdzie i kiedy swoje koncerty gra Bryska w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Bryska błyskawicznie rozwija swoją karierę

Bryska, a właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan to jedna z najszybciej rozwijających się karier muzycznych w Polsce. Młoda piosenkarka przebojem wdarła się na listy przebojów, a na wydarzeniach z jej udziałem pojawiają się tłumy fanów. Kiedy i gdzie swoje koncerty zagra Bryska w 2023 roku?

Bryska zadebiutowała w 2021 roku, ale w tym roku ciężko mówić o jej muzycznych sukcesach. Przełom przyniósł 2022 rok. Piosenka „lato (pocałuj mnie)” stała się ogólnopolskim hitem i chyba nie ma osoby, która by jej nie znała. Młoda artystka nie spoczęła jednak na laurach i wylansowała kolejne hity – „odbicie”, „mam kogoś lepszego” (oba w remixach – odpowiednio Marka Neve i Skytecha), a następnie zupełnie solowy utwór „kraksa”.

W związku z rosnącą popularnością Bryska zagrała w 2023 roku poważną trasę koncertową. Objeła ona aż jedenaście największych polskich miast – zaczynając od Torunia, a kończąc na Warszawie. Latem miała zaplanowane pojedyncze koncerty biletowane – także wespół z innymi artystami. Pojawiała się też na lokalnych wydarzeniach zorganizowanych z okazji dni miast oraz na jednym wydarzeniu Męskiego Grania. Na ten moment nie wiadomo nic o koncertach w końcówce 2023 roku.

Koncerty Bryska 2023

Gdy tylko pojawią się informacje o kolejnych koncertach Bryski w 2023 roku poniżej znajdziecie dokładny terminarz, a także wszystkie informacje na temat koncertów. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami, nigdy nie promując witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

4.7/5 (liczba głosów: 7)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top