Connect with us
koncerty Daria Zawiałow 2023
Fot. YouTube / MUZO.TV

Kultura

Koncerty Daria Zawiałow 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty Darii Zawiałow w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje koncertowe plany.

Daria Zawiałow to jedna z najbardziej znanych artystek na polskiej scenie muzycznej. Jej piosenki trafiają na szczyty list przebojów, a wszystkie dotąd wydane albumy otrzymały status platynowej płyty. Piosenkarka w swojej dykografii ma trzy albumy studyjne: „A kysz!” (2017), Helsinki (2019) i „Wiosny i noce” (2021), który promowała swoją ostatnią jesienną trasą koncertową. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty Daria Zawiałow w 2023 roku?

Pracowity rok 2022

Daria Zawiałow ma za sobą bardzo pracowity 2022 rok. Artystka najpierw zagrała trasę koncertową „Wiosny i noce”, a także wystąpiła na wielu festiwalach. Wzięła także udział w dwóch koncertach z serii Letnie Brzmienia, a także lokalnych biletowanych wydarzeniach.

Najbardziej zapracowana była jednak pod koniec roku. Odbyła wtedy bowiem bardzo długą, jesienną trasę „METROPOLIS . . . wojen nie będzie”. Koncerty odbyły się w naprawdę wielu miastach różnej wielkości, więc fani z mniejszych miejscowości z pewnością byli zachwyceni. Daria Zawiałow poza dużymi ośrodkami zagrała także m.in. w Elblągu, Kaliszu czy Nysie.

Koncerty Daria Zawiałow w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz trasy koncertowej Darii Zawiałow w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Póki co artystka nie zdradziła swoich planów na ten rok. W poście w mediach społecznościowych pod koniec stycznia napisała, że świetnie bawi się na wakacjach, ale powoli tęskni już za koncertami.

Fani mogą więc czekać z niecierpliwością na powrót artystki do występowania przed publicznością. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak koncerty w okresie wiosennym 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

4.7/5 (liczba głosów: 8)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top