Connect with us
koncerty Daria Zawiałow 2023
Fot. YouTube / MUZO.TV

Kultura

Koncerty Daria Zawiałow 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty Darii Zawiałow w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje koncertowe plany.

Daria Zawiałow to jedna z najbardziej znanych artystek na polskiej scenie muzycznej. Jej piosenki trafiają na szczyty list przebojów, a wszystkie dotąd wydane albumy otrzymały status platynowej płyty. Piosenkarka w swojej dykografii ma trzy albumy studyjne: „A kysz!” (2017), Helsinki (2019) i „Wiosny i noce” (2021), który promowała swoją ostatnią jesienną trasą koncertową. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty Daria Zawiałow w 2023 roku?

Pracowity rok 2022

Daria Zawiałow ma za sobą bardzo pracowity 2022 rok. Artystka najpierw zagrała trasę koncertową „Wiosny i noce”, a także wystąpiła na wielu festiwalach. Wzięła także udział w dwóch koncertach z serii Letnie Brzmienia, a także lokalnych biletowanych wydarzeniach.

Najbardziej zapracowana była jednak pod koniec roku. Odbyła wtedy bowiem bardzo długą, jesienną trasę „METROPOLIS . . . wojen nie będzie”. Koncerty odbyły się w naprawdę wielu miastach różnej wielkości, więc fani z mniejszych miejscowości z pewnością byli zachwyceni. Daria Zawiałow poza dużymi ośrodkami zagrała także m.in. w Elblągu, Kaliszu czy Nysie.

 

2023 rok artystka rozpoczęła bardzo spokojnie. Wystąpiła bowiem tylko gościnnie na koncercie Rubensa oraz zagrała dwa koncerty w marcu w Stanach Zjednoczonych – w Chicago i Nowym Jorku. W okresie letnim skupiła się głównie na występach w festiwalach. Zagrała już na Orange Festivalu w Warszawie, pod koniec czerwca na Opener Festivalu, a także na jednym z koncertów z serii Letnich brzmień.

Jednak fanów Darii Zawiałow najważniejsze wydarzenia czekają dopiero na przełomie 2023 i 2024 roku. Piosenkarka po krótkiej przerwie artystycznej wróciła niedawno z nowym singlem pt. „Fifi Hollywood”, zwiastującym nowy solowy album. Zapowiedziała też nową trasę koncertową pt. Trasa 92′, którą zainauguruje koncertem 2 grudnia w Hali Torwar. Kolejne koncerty odbędą się już w 2024 roku na halach w pięciu polskich miastach, a dokładniej w Poznaniu, Gdańsku, we Wrocławiu, w Krakowie i Warszawie. Oczywiście podczas trasy koncertowej artystka zaprezentuje przede wszystkim utwory pochodzące z nowej płyty, ale z pewnością można spodziewać się także nowych aranżacji jej dotychczas znanych już hitów.

Koncerty Daria Zawiałow w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz trasy koncertowej Darii Zawiałow w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak koncerty w okresie wiosennym i letnim 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

02.12.2023 – Warszawa, Trasa 92′, Hala COS Torwar – bilety od 139 zł dostępne na ebilet.pl

03.02.2024 – Poznań, Trasa 92′, Międzynarodowe Targi Poznańskie – bilety od 129 zł dostępne na eventim.pl

16.02.2024 – Gdańsk, Trasa 92′, Hala Ergo ARENA – bilety od 99 zł dostępne na eventim.pl

24.02.2024 – Wrocław, Trasa 92′, Hala Stulecia – bilety od 99 zł dostępne na eventim.pl

09.03.2024 – Kraków, Trasa 92, Tauron Arena – bilety od 99 zł dostępne na eventim.pl

28.04.2024 – Warszawa, Trasa 92′, Torwar – bilety od 99 zł dostępne na eventim.pl

4.8/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top