Connect with us
koncerty dawid podsiadło 2022
Fot. YouTube / Dawid Podsiadło

Kultura

Koncerty Dawid Podsiadło 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Gdzie i jakie koncerty da Dawid Podsiadło w 2023 roku? W tym newsie znajdziecie informacje na temat miejsc wszystkich koncertów, ich dat oraz cen biletów. To kompletny przewodnik po koncertach znanego artysty, który będzie aktualizowany.

Trasa stadionowa Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce, a o sukcesach jego piosenek i płyt można by mówić długo. Do tej pory wydał trzy albumy studyjne, z których każdy okazał się ogromnym sukcesem – muzycznym i komercyjnym. Nic więc dziwnego, że Internautów interesuje, gdzie i jakie koncerty da Dawid Podsiadło w 2023 roku.

W 2022 roku odbyły się m.in. koncerty, które miały odbyć się już wcześniej. Mowa bowiem o trzech wydarzeniach na stadionach piłkarskich, które początkowo miały odbyć się w czerwcu 2020 roku. Następnie z powodu pandemii koronawirusa były przekładane na czerwiec 2021 roku, a następnie na wrzesień 2021 roku. Szał koncertów miał natomiast miejsce jesienią. Artysta totalnie wyprzedał swoją trasę koncertową Post Produkcja Tour, mimo że w niektórych miastach koncertował nawet kilka razy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Ci, którym nie udało się kupić biletów na wydarzenia w 2022 roku, mieli okazję zrobić to na koncerty w 2023 roku. Artysta bowiem w ramach tras koncertowych „Przed Tour” i „Po Tour” ponownie wystąpił w największych ośrodkach miejskich w Polsce. Na liście znalazły się bowiem Kraków, Wrocław, Lublin, Zabrze, Toruń, Częstochowa, Katowice, Łódź, Bielsko-Biała, Poznań i Sopot. Artysta po kilku latach wróci także na PGE Narodowy, gdzie zagrał w sierpniu 2023 r. dla 80 tysięcy widzów.

Dawid Podsiadło idzie za ciosem i już w przyszłym roku zagra serię koncertów w tej samej formule, jak ten na PGE Narodowym, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu. Trasa stadionowa obejmie trzy miasta – Gdańsk, Poznań i Chorzów. Niestety bilety z oficjalnych źródeł wyprzedały się po zaledwie godzinie od rozpoczęcia sprzedaży.

Koncerty Dawid Podsiadło 2023 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Dawida Podsiadło w 2023 i 2024 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się dwa wydarzenia. Znajdziecie tu więc wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Trasa stadionowa 360

01.04.2024 – Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk

02.06.2024 – Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk

15.06.2024 – Poznań, ENEA Stadion

22.06.2024 – Chorzów, Stadion Śląski

23.06.2024 – Chorzów, Stadion Śląski

4.5/5 (liczba głosów: 14)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top