Connect with us
koncerty Defis 2023
Fot. Instagram @defisoficjalny

Kultura

Koncerty Defis 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty zespołu Defis w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje koncertowe plany.

Zespołu Defis przedstawiać nie trzeba

Defis to polska grupa disco polo pochodząca z Wojsławic, ciesząca się od lat dużą popularnością. Zespół wydał wiele hitów, które cieszą się niesłabnącą popularnością, osiągając liczbę wyświetleń w serwisie YouTube w dziesiątkach milionów. Wiele z nich otrzymało status złotej, platynowej czy diamentowej płyty. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty zespołu Defis w 2023 roku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Top Girls 2023. Wszystkie daty i miejsca w jednym miejscu

Karol Zawrotniak z zespołem Defis w 2022 roku koncertował glównie podczas lokalnych imprez z okazji tzw. dni miasta czy gminy. Grupa odbyła takie występy w naprawdę wielu miejscach w Polsce. Pojawiła się także na wielu wydarzeniach telewizyjnych czy festiwalach oraz oczywiście w klubach.

Kalendarz koncertów zespołu Defis na 2023 rok dopiero się zapełnia. Powoli pojawiają się w nim pierwsze wydarzenia, ale jesteśmy przekonani, że będzie ich znacznie więcej. Zwłaszcza latem zespół powinien być rozchwytywany na wielu imprezach, co daje szansę posłuchania piosenek Defisa naprawdę wielu osobom. Poniżej znajdziecie wszystkie dotychczasowe informacje o koncertach zespołu Defis.

Koncerty Defis w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów zespołu Defis w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym i letnim 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Zenek Martyniuk 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

10.02.2023 – Czempisz, Zielny Dworek – bilety w cenie 259 zł – rezerwacje pod numerem tel. 730 712 712

30.09.2023 – Warszawa, Roztańczony PGE Narodowy – bilety od 119 zł dostępne na ebilet.pl

4.6/5 (liczba głosów: 17)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top