Connect with us
koncerty Defis 2023
Fot. Instagram @defisoficjalny

Kultura

Koncerty Defis 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty zespołu Defis w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje koncertowe plany.

Zespołu Defis przedstawiać nie trzeba

Defis to polska grupa disco polo pochodząca z Wojsławic, ciesząca się od lat dużą popularnością. Zespół wydał wiele hitów, które cieszą się niesłabnącą popularnością, osiągając liczbę wyświetleń w serwisie YouTube w dziesiątkach milionów. Wiele z nich otrzymało status złotej, platynowej czy diamentowej płyty. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty zespołu Defis w 2023 roku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Top Girls 2023. Wszystkie daty i miejsca w jednym miejscu

Karol Zawrotniak z zespołem Defis w 2022 roku koncertował glównie podczas lokalnych imprez z okazji tzw. dni miasta czy gminy. Grupa odbyła takie występy w naprawdę wielu miejscach w Polsce. Pojawiła się także na wielu wydarzeniach telewizyjnych czy festiwalach oraz oczywiście w klubach.

Latem zespół wystąpił na wielu lokalnych imprezach. W nadchodzącym czasie natomiast póki co wiadomo tylko o dwóch planowanych koncertach.

Koncerty Defis w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów zespołu Defis w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym i letnim 2023 roku. Jesteśmy przekonani, że na liście pojawi się jeszcze wiele występów.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Zenek Martyniuk 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

26.08.2023 – Świętoszów, Paradise Club – bilety od 30 zł dostępne na kupbilecik.pl

30.09.2023 – Warszawa, Roztańczony PGE Narodowy – bilety od 119 zł dostępne na ebilet.pl

4.6/5 (liczba głosów: 20)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top