Connect with us
koncerty filipek 2023
Fot. YouTube / Bitwa o Południe

Kultura

Koncerty Filipek 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Gdzie i kiedy koncerty zagra Filipek w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Filipek od lat buduje swoją renomę

Filipek, a właściwie Filip Marcinek, to artysta, który od lat buduje swoją renomę w świecie rapu w Polsce. Sporą popularność zdobył dzięki bitwom freestylerów w latach 2013-2015, ale następnie skupił się już na karierze rapera, choć regularnie sprawdza się także we freestyle’u. Jakie koncerty zagra Filipek w 2023 roku?

Artysta wydał dotąd jedenaście albumów studyjnych, choć te ostatnie znacząco różnią się od tych pierwszych. Chodzi tu zarówno o przekazywane treści, jak i samą muzykę. Filipek od jakiegoś czasu uczęszcza na lekcje śpiewu, co wyraźnie słychać na jego ostatniej płycie. „Gra na emocjach 2” jest swego rodzaju kontynuacją minialbumu, który ukazał się w 2017 roku. Szczególną popularnością z tego albumu cieszą się utwory „Nie chcę wiedzieć”, „Mała S” oraz „Przepis na Szczęście”, do których nagrano teledyski.

To właśnie w związku z wydaniem tej płyty Filipek odbył trasę koncertową w 2023 roku. Trasa koncertowa „Gra na emocjach 2” obejmowała kilkanaście miast, a lista była naprawdę szeroka. Są to rzecz jasna największe ośrodki w Polsce, ale też mniejsze miejscowości, jak Ostrów Wielkopolski. Tego lata wystąpił na festiwalu hip-hopowym w Płocku, zagra też w Ząbkach.

Koncerty Filipek 2023 – szczegóły. Miejsca, daty, ceny

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Filipka w 2023 roku, a także wszystkie informacje na temat koncertów. Posegregowaliśmy je chronologicznie. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie wiosennym i letnim 2023 roku.

09.09.2023 – Ząbki, Festiwal Hip Hop Ząbki, Stadion Miejski – bilety od  60 zł dostępne na ebilet.pl

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top