Connect with us
koncerty Gibbs
Fot. Instagram @mateuszgibbs

Kultura

Koncerty Gibbs 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty Gibbsa w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Gibbs to najnowsza historia sukcesu

Gibbs, a właściwie Mateusz Przybylski to piosenkarz i producent muzyczny. Należy do zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. Prawdziwego rozpędu jego kariera nabrała jednak dopiero w 2022 roku, kiedy to po latach pracy jako producent muzyczny, zdecydował się skupić na twórczości wokalnej. Gdzie i kiedy swoje koncerty zagra Gibbs w 2023 roku?

Na wydarzeniach z udziałem Gibbsa można usłyszeć wszystkie największe hity artysty. Tym najbardziej znanym jest rzecz jasna „Piękny świat”, który w serwisie YouTube odtworzono już ponad 56 milionów razy. Bardzo znane są także utwory „Znikam” czy „Kompas”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Mrozu 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W 2022 roku Gibbs odbył dwie trasy koncertowe. Wiosną promował album „Czarno na Białym”, a trasa spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Pod koniec roku artysta wyruszył w jesienną trasę koncertową, która promowała także najnowsze wydawnictwo “DOPEHOUSE MIXTAPE”. Koncerty odbyły się aż w 14 polskich miastach.

Wiosną i latem Gibbs pojawiał się on głównie na juwenaliach oraz hip-hopowych festiwalach. Wystąpił m.in. na Opole Hip Hop Festiwalu, Mazury Hip Hop Festiwalu czy Sun Festivalu w Kołobrzegu. Natomiast póki co nie są znane plany koncertowe artysty na dalszą część roku. Wiadomo tylko, że pojawi się jako gość na jednym z koncertów O.S.T.R Diaporama Tour

Koncerty Gibbs 2023. Gdzie i kiedy się odbędą?

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Gibbsa w 2023 roku, a także wszystkie informacje na temat koncertów. Posegregowaliśmy je chronologicznie. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami, nigdy nie promując witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

13.10.2023 – Poznań, DIAPORAMA TOUR – O.S.T.R. + GOŚCIE, Klub Tama – bilety od 89 zł dostępne na ebilet.pl

4.8/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top