Connect with us
koncerty Gibbs
Fot. Instagram @mateuszgibbs

Kultura

Koncerty Gibbs 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty Gibbsa w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Gibbs to najnowsza historia sukcesu

Gibbs, a właściwie Mateusz Przybylski to piosenkarz i producent muzyczny. Należy do zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. Prawdziwego rozpędu jego kariera nabrała jednak dopiero w 2022 roku, kiedy to po latach pracy jako producent muzyczny, zdecydował się skupić na twórczości wokalnej. Gdzie i kiedy swoje koncerty zagra Gibbs w 2023 roku?

Na wydarzeniach z udziałem Gibbsa można usłyszeć wszystkie największe hity artysty. Tym najbardziej znanym jest rzecz jasna „Piękny świat”, który w serwisie YouTube odtworzono już ponad 56 milionów razy. Bardzo znane są także utwory „Znikam” czy „Kompas”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Mrozu 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W 2022 roku Gibbs odbył dwie trasy koncertowe. Wiosną promował album „Czarno na Białym”, a trasa spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Pod koniec roku artysta wyruszył w jesienną trasę koncertową, która promowała także najnowsze wydawnictwo “DOPEHOUSE MIXTAPE”. Koncerty odbyły się aż w 14 polskich miastach.

W 2023 roku póki co nie znamy żadnych planów Gibbsa co do tras koncertowych. Póki co potwierdzone są dwa wydarzenia z serii Winter Hip Hop Festival Tour, na którym się pojawi. Odbęda się one we Wrocławiu i Zielonej Górze.

Koncerty Gibbs 2023. Gdzie i kiedy się odbędą?

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Gibbsa w 2023 roku, a także wszystkie informacje na temat koncertów. Posegregowaliśmy je chronologicznie. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie zimowym i wiosennym 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami, nigdy nie promując witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

11.02.2023 – Wrocław, Hala Orbita – Winter Hip Hop Festival Tour – bilety od 139 zł dostępne na ebilet.pl

25.02.2023 – Zielona Góra, Hala Widowiskowo-Sportowa – Winter Hip Hop Festival Tour – bilety od 119 zł dostępne na ebilet.pl

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top