Connect with us
Koncerty Kacperczyk 2023
Fot. Instagram @kacperczyk.inc

Kultura

Koncerty Kacperczyk 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy swoje koncerty w 2023 roku zagra Kacperczyk? Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Gdzie zagra Kacperczyk?

Kacperczyk to zespół tworzony przez pochodzących z Lublina braci Macieja i Pawła Kacperczyk. Maciej jest autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą, a Paweł odpowiada za produkcje muzyki i gra na perkusji. Duet tworzy muzykę alternatywną i działa pod skrzydłami wytwórni SBM Label, z którą w 2020 roku wypuścili swój debiutancki album „Sztuki Piękne”. Rok później powrócili z drugą płytą pt. „Kryzys Wieku Wczesnego”. Do tej pory mieli już okazję współpracować z kilkoma znanymi osobami z branży muzycznej, występowali też na festiwalach takich jak Open’er, Off Festival czy Męskie Granie. W 2022 roku ich trasa koncertowa liczyła ponad 30 koncertów. Gdzie zatem zagra koncerty Kacperczyk w 2023 roku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Margaret 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym roku zespół wziął udział w wielu festiwalach odbywających się w okresie wiosenno-letnim, m.in. w Juwenaliach Śląskich, Summer Arenie Festivalu czy Fest Festivalu. Zagrał też aż na ośmiu z dziewięciu zaplanowanych wydarzeń z cyklu „Letnie Brzmienia”.

Natomiast jesienią duet Kacperczyk zagra trasę koncertową promującą nowy album „Pokolenie Końca Świata”, obejmującą pięć miast – Warszawę, Katowice, Gdańsk, Poznań, Wrocław i Kraków. Podczas inauguracyjnego koncertu w Warszawie, oprócz braci, wystąpią także liczni goście, których artyści jeszcze nie zdradzają.

Koncerty Kacperczyk 2023 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Kacperczyk w 2023 roku, który posegregowano chronologicznie. Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

Trasa Końca Świata

28.10.2023 – Warszawa, COS Torwar – bilety od 109 zł dostępne na goingapp.pl

29.10.2023 – Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe – bilety od 109 zł dostępne na goingapp.pl

10.11.2023 – Gdańsk, B90 – bilety od 109 zł dostępne na goingapp.pl

11.11.2023 – Poznań, Klub Muzyczny B17 – bilety wyprzedane

25.11.2023 – Wrocław, A2 – Centrum Koncertowe – bilety wyprzedane

16.12.2023 – Kraków, Klub Studio – bilety od 109 zł dostępne na goingapp.pl

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top