Connect with us
koncerty Kasia Moś 2023
Fot. Instagram @kasiamos_official

Kultura

Koncerty Kasia Moś 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy gra Kasia Moś w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Kasia Moś zachwyca urodą i głosem

Kasia Moś to artystka obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Jej występy cieszą niesłabnącym zainteresowaniem wśród fanów. Gdzie zatem zagra koncerty Kasia Moś w 2023 roku?

Ma za sobą półroczny kontrakt w Las Vegas, gdzie współpracowała m.in. z Kelly Osbourne i Carmen Electrą. Jednak popularność zdobyła przede wszystkim dzięki udziałowi w programie „Must Be the Music. Tylko muzyka”, gdzie zdobyła uznanie zarówno wśród jurorów, jak i widzów. Występ w programie zakończyła na trzecim miejscu. Była też reprezentantką Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Brodka koncerty 2023. Terminarz, miejsca koncertów i bilety

Artystka ma na koncie trzy albumy studyjne – „Inspiration” (2015), „Moniuszko 200” wydany z Orkiestrą Aukso oraz najnowszy z 2022 roku „Karin Stanek”.

Póki co znamy stosunkowo niewiele planów koncertowych Kasi Moś. Artystka miała bardzo pracowitą jesień 2022 roku i możliwe, że na kolejną trasę koncertową przyjdzie czas właśnie jesienią 2023 roku. Póki co zaplanowano zarówno tylko trzy wydarzenia z jej udziałem, jednak obejmują one zaledwie jeden autorski koncert.

Koncerty Kasia Moś w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Kasi Moś w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat nadchodzących koncertów.

Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie zimowym i wiosennym 2023 roku. Jesteśmy bowiem przekonani, że w terminarzu Kasi Moś wkrótce pojawią się kolejne wydarzenia.

18.02.2023 – Poznań, Sala Ziemi MTP, The World of Michael Jackson (wspólnie z Natalią Kukulską i Kubą Badachem) – bilety od 159 zł dostępne na eventim.pl

25.02.2023 – Kraków, ICE Congress Centre, Fall in love symfonicznie (wspólnie z Piotrem Cugowskim i Natalią Lesz) – bilety od 179 zł dostępne na biletyna.pl

25.04.2023 – Warszawa, Kuźnia Kulturalna – bilety od 115 zł dostępne na biletyna.pl

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top