Connect with us
koncerty kortez 2022
Fot. YouTube / Polskie Radio

Kultura

Koncerty Kortez 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty Kortez w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Słodko-gorzkie wieści dla fanów Korteza

Korteza nikomu w Polsce nie trzeba już przedstawiać. Artysta kilka lat temu szybko zdobył ogromną popularność, która nie przygasła po pierwszym okresie. Mężczyzna cały czas ma ogromną rzeszę fanów i gromadzi pełne sale podczas swoich koncertów. Jakie koncerty zagra Kortez w 2023 roku?

Artysta w 2022 roku zaliczył naprawdę sporo koncertów. Zagrał dwie trasy koncertowe – „Kwadro Tour” oraz „Holiday Tour” – wystąpił na cyklu imprez „Letnie Brzmienia”, na „Męskim Graniu”, innych festiwalach, a także wielu indywidualnych koncertach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Co ciekawe, artysta podczas tegorocznych koncertów ominął kilka dużych ośrodków miejskich, nawet skupiając się nieco na mniejszych miastach. W sierpniu przekazał jednak fanom słodko-gorzką wiadomość. Koncert na „Męskim Graniu” w Żywcu pod koniec sierpnia był dla niego ostatnim w tamtym roku. Specjalne aranżacje przygotowane na to wydarzenie miały wynagrodzić fanom długą rozłąkę.

Artysty nie będzie można bowiem spotkać na żadnych wydarzeniach zimą, co jest tak wadą, jak i zaletą. Kortez z całą pewnością chce bowiem nieco odpocząć, ale przede wszystkim popracować nad nową płytą. Fani mogą być więc pewni, że artysta wiosną 2023 roku powróci do nich z zupełnie nowym materiałem, a bilety na koncerty z pewnością rozejdą się jak ciepłe bułeczki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Krzysztof Zalewski 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów w jednym miejscu

Koncerty Kortez w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znaleźlibyście dokładny terminarz nadchodzących koncertów Korteza w 2023 roku, gdyby istniała w ogóle taka możliwość. W naszych newsach dot. koncertów podajemy zawsze dokładne daty, miejsca i informacje na temat biletów – ceny i dostępność.  Krótko mówiąc w naszych informacjach znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Materiał będzie regularnie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje. Możecie więc oczekiwać informacji o koncertach wiosną 2023 roku, kiedy tylko takowe się pojawią. Podejrzewamy, że trasa koncertowa obejmie kilkanaście miast, w tym wszystkie największe ośrodki.

4/5 (liczba głosów: 17)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top