Connect with us
koncerty krzysztof zalewski 2023
Fot. YouTube / KayaxTV

Kultura

Koncerty Krzysztof Zalewski 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów w jednym miejscu

Jakie koncerty gra Krzysztof Zalewski w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Równie pracowity 2023 rok

Krzysztofa Zalewskiego nikomu w Polsce oczywiście przedstawiać specjalnie nie trzeba. Artysta od kilku lat znajduje się w czołówce polskich muzyków grających muzykę rockową. Na swoich występach gromadzi rzesze fanów, a jego popularność rzecz jasna cały czas rośnie. Jakie koncerty zagra Krzysztof Zalewski w 2023 roku?

Nie sposób nie zauważyć, że Zalewski doskonale wykorzystuje swoje „pięć minut” w muzycznym biznesie i zupełnie się temu nie dziwimy. Ciężko pracował na popularność, której teraz doświadcza. Po wygraniu „Idola” w 2004 roku jego kariera nie toczyła się zapewne tak, jakby chciał, ale przełamanie przyszło kilka lat temu. Hity „Miłość, miłość” czy „Polsko” spowodowały przecież ogromny wzrost popularności, który trwa do dzisiaj.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Kortez 2024. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Z tego powodu artysta był niezwykle aktywny na muzycznej mapie Polski w 2022 roku. Poza występami na festiwalach odbył on dwie trasy koncertowe, a dodatkowo zagrał gościnnie na wielu innych wydarzeniach. Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że był jednym z artystów, którzy wystąpili na największej liczbie wydarzeń w zeszłym roku.

Krzysztof Zalewski obficie koncertuje także w 2023 roku. Pojawił się m.in. na cyklu wydarzeń „Letnie Brzmienia”, „Męskim Graniu” oraz innych festiwalach, w tym juwenaliach. Narazie nie są natomiast znane szczegółowe plany wokalisty na końcówkę roku. Póki co ma zaplanowany udział w jednym wydarzeniu.

Koncerty Krzysztof Zalewski w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Krzysztofa Zalewskiego w 2023 roku. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat biletów. Wydarzenia posegregowaliśmy chronologicznie, aby maksymalnie ułatwić wam znalezienie interesującego wydarzenia.

Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się dwa wydarzenia. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie letnim 2023 roku.

22.10.2023 – Wrocław, Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2023 – bilety od 159 zł dostępne na ebilet.pl

5/5 (liczba głosów: 7)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top