Connect with us
koncerty lemon 2023
Fot. YouTube / Polsat

Kultura

Koncerty Lemon 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy swoje koncerty gra zespół Lemon w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Lemon to historia sukcesów, zwłaszcza sprzed kilku lat

Lemon to zespół, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Od założenia wiąże się z osobą charyzmatycznego wokalisty Igora Herbuta, który jest założycielem zespołu i jego twarzą. To właśnie dzięki jego charakterystycznej barwie głosu zespół dał się poznać w trzeciej edycji show Polsatu „Must Be The Music” w 2012 roku, którą to wygrał. Kiedy i gdzie swoje koncerty zagra zespół Lemon w 2023 roku?

Od 2012 roku zaczęła się tak naprawdę historia sukcesu zespołu, który bardzo szybko lansował kolejne single. Najlepsze pod tym względem były lata 2012-2014, kiedy na rynku ukazały się doskonale znane „Będę z tobą”, „Napraw”, „Nice”, „Ake”, „Scarlett” czy „Jutro”. W tym czasie dwie płyty zespołu – „Lemon” oraz „Scarlett” – osiągnęły status platynowej płyty. Od wtedy zespół tak naprawdę zwolnił tempo, nie wypuszczając już wielkich hitów. Cały czas ma jednak wielką rzeszę fanów i sporo dawnych hitów w zanadrzu.

Między innymi z tego powodu powstała trasa na 10-lecie zespołu, która odbyła się w największych polskich miastach. Trasa koncertowa „Lemon akustycznie” zawierała wyjątkowe aranżacje najpopularniejszych utworów zespołu w wydaniu akustycznym. Zespół zachęcając do koncertów informował wręcz o „wspominaniu razem z nimi”. W okresie letnim zespół wystąpił na niektórych wydarzeniach z serii „Letnie Brzmienia”.

Koncerty Lemon 2023 – szczegóły wydarzeń

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Lemon w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat nadchodzących koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

Wydarzenia posegregowaliśmy chronologicznie, aby maksymalnie ułatwić wam znalezienie interesującego wydarzenia. Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się dwa wydarzenia. Znajdziecie tu więc wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Kasia Moś 2024. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

07.10.2023 – Nowy Sącz, Stand-UP Maraton, Amfiteatr Park Strzelecki – bilety od 200 zł dostępne na ebilet.pl

16.10.2023 – Toruń, Koncert finałowy Festiwalu Piosenki Autorskiej Cała Jaskrawość, Sala CKK Jordanki – bilety od 40 zł dostępne na ebilet.pl

4.9/5 (liczba głosów: 8)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top