Connect with us
koncerty margaret 2023
Fot. YouTube / Gaja Hornby Records

Kultura

Koncerty Margaret 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy swoje koncerty w 2023 roku zagra Margaret? Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Gdzie zagra Margaret?

Margaret to obecnie jedna z najbardziej znanych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Jest także kompozytorką oraz autorką tekstów piosenek, a z wykształcenia jest projektantką mody. Poza tym w 2020 roku założyła wytwórnię płytową Gaja Hornby Records. Na rynku fonograficznym zadebiutowała w 2013 minialbumem „All I Need”. Świętując 10-lecie na scenie piosenkarka wydała płytę MTV Unplugged Margaret, który jest zapisem koncertu, na którym zagrała swoje największe hity w kubańskiej odsłonie.Gdzie i kiedy swoje koncerty w 2023 roku zagra Margaret?

Na ten moment Margaret nie ma zaplanowanych żadnych indywidualnych koncertów. W lipcu i sierpniu pojawi się natomiast na dwóch wydarzeniach z serii „Letnie Brzmienia” – w Krakowie i Gdańsku. Przypomnijmy, że ta wakacyjna trasa koncertowa odbędzie się po raz czwarty, ale tym razem w nowej formule – dwudniowego festiwalu. Line-up wypełniają solowe koncerty popularnych twórców i premierowy projekt specjalny – BABIE LATO. Festiwale odbędą się w dziewięciu miastach.

Drugie wydarzenie muzyczne, w którym weźmie udział to Mamry Music Festival, czyli impreza muzyczna organizowanej na plaży miejskiej nad Jeziorem Mamry. W lipcu Margaret wystąpi również na PGE Narodowym jako gość specjalny przed koncertem Pink.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Natalia Szroeder 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Koncerty Margaret 2023 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Margaret w 2023 roku, który posegregowano chronologicznie. Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym i letnim 2023 roku.

30.06-01.07.2023 – Kraków, Letnie Brzmienia, Parkowa – bilety od 169 zł dostępne na eventim.pl

16.07.2023 – Warszawa, P!nk Summer Carnival, PGE Narodowy – bilety od 170 zł dostępne na ticketmaster.pl

29.07.2023 – Węgorzewo, Mamry Music Festival, Plaża Mamry – bilety od 80 zł dostępne na ebilet.pleventim.pl

11-12.08.2023 – Gdańsk, Letnie Brzmienia, Plac Zebrań Ludowych – bilety od 169 zł dostępne na eventim.pl

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top