Connect with us
mata koncerty 2022
Fot. Youtube / protekst

Kultura

Koncerty Mata 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Jakie koncerty gra Mata w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Mata to jeden z najgorętszych artystów na rynku

Maty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Występujący pod tym pseudonimem Michał Matczak jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich artystów, szczególnie wśród młodzieży. Jeśli nawet nie słyszeliście jego muzyki, pewnie kojarzycie jego współpracę z McDonalds, w ramach której można było zamówić specjalny zestaw Maty. Jakie koncerty zagra Mata w 2023 roku?

Artysta w trakcie swojej kariery nagrał już kilka hitów, które są niezwykle popularnych. Do najważniejszych należą przede wszystkim „Kiss cam” oraz „Szafir”, który znajdziecie na video poniżej. Artysta w 2022 roku skupił się na swojej trasie koncertowej „Mata Tour”, która objęła największe polskie miasta. Poza tym artysta pojawiał się na innych wybranych wydarzeniach, których nie było zbyt wiele.

Koncertowy rok 2023 Mata rozpoczął dość szybko. Artysta już w styczniu zagrał dwa koncerty w ogromnych halach – w Szczecinie i Gliwicach. Po nich myśleliśmy, że wydarzeń będzie nieco więcej, tymczasem stało się dokładnie odwrotnie. Artysta nie ogłosił żadnej trasy koncertowej, nie jest także częścią żadnej serii wydarzeń. Latem 2023 roku wziął udział tylko w dwóch festiwalach.

Poza tym w maju miał wydać nowy album, jednak na Instagramie poinformował fanów, że premiera się przesunie. Nowa data premiery nie jest jeszcze znana. W ramach rekompensaty wszystkie osoby, które kupiły preorder płyty otrzymały kody uprawniające do odebrania bezpłatnej wejściówki na prywatny koncert Maty, który odbył się na COS Torwar w Warszawie w lipcu.

Koncerty Mata 2023 – terminarz i bilety

Gdy tylko pojawią się informacje o kolejnych koncertach Maty w 2023, poniżej znajdziecie dokładny terminarz. Będzie on oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

4.6/5 (liczba głosów: 43)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top