Connect with us
mata koncerty 2022
Fot. Youtube / protekst

Kultura

Koncerty Mata 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Jakie koncerty gra Mata w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Mata to jeden z najgorętszych artystów na rynku

Maty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Występujący pod tym pseudonimem Michał Matczak jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich artystów, szczególnie wśród młodzieży. Jeśli nawet nie słyszeliście jego muzyki, pewnie kojarzycie jego współpracę z McDonalds, w ramach której można było zamówić specjalny zestaw Maty. Jakie koncerty zagra Mata w 2023 roku?

Artysta w trakcie swojej kariery nagrał już kilka hitów, które są niezwykle popularnych. Do najważniejszych należą przede wszystkim „Kiss cam” oraz „Szafir”, który znajdziecie na video poniżej. Artysta w 2022 roku skupił się na swojej trasie koncertowej „Mata Tour”, która objęła największe polskie miasta. Poza tym artysta pojawiał się na innych wybranych wydarzeniach, których nie było zbyt wiele.

Koncertowy rok 2023 Mata rozpocznie jednak dość szybko. Artysta już w styczniu zagra dwa koncerty w ogromnych halach – w Szczecinie i Gliwicach. Myślimy jednak, że to dopiero początek ogłoszeń, a wydarzeń będzie nieco więcej. Być może na wiosnę pojawi się nawet cała trasa koncertowa, a te dwa koncerty są tylko jej zapowiedzią. Artysta regularnie wypuszcza na rynek nowe piosenki, więc ma się czym pochwalić przed widownią.

Koncerty Mata 2023 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Maty w 2023 roku, który został posegregowany chronologicznie. Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbędą się dwa wydarzenia. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie zimowym i wiosennym 2023 roku. W razie ewentalnego anulowania wydarzeń artykuł także będzie modyfikowany. Macie więc wszystkie najważniejsze informacje o koncertach Maty 2023 w jednym miejscu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Sobel 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

14.01.2023 – Szczecin, Netto Arena – bilety od 119 zł dostępne na goingapp.pl

28.01.2023 – Gliwice, Arena Gliwice – bilety od 119 zł dostępne na goingapp.pl

4.4/5 (liczba głosów: 34)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top