Connect with us
koncerty mrozu 2023
Fot. YouTube / RMF FM

Kultura

Koncerty Mrozu 2024. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie terminarz koncertów Mroza w 2024 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje obecności na koncertach.

Mrozu latem nie da zbyt wielu koncertów

Mrozu to artysta będący na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Wielką popularność zdobył jednak stosunkowo niedawno. Twórcę takich hitów jak „Złoto” czy „Jak nie my to kto” będzie można usłyszeć na kilkunastu koncertach zaplanowanych na ten rok. Jakie koncerty zagra Mrozu w 2024 roku?

Swoją karierę rozpoczął w 2009 roku, kiedy to wydał swój debiutancki album „Miliony monet”. Od tamtej pory konsekwentnie buduje swoją pozycję na polskiej scenie muzycznej, zyskując coraz większą popularność i grono oddanych fanów.

Mrozu znany jest ze swojego charakterystycznego, silnego i wyrazistego głosu oraz poruszających tekstów, które trafiają prosto do serc słuchaczy. Jego muzyka to połączenie popu, soulu i R&B, które tworzy niepowtarzalny i rozpoznawalny styl artysty. Przez lata swojej działalności Mrozu wydał sześć albumów studyjnych, z których każdy osiągnął status złotej lub platynowej płyty. Wśród jego najbardziej znanych utworów znajdują się takie hity jak „Nic do stracenia”, „Poza logiką”, „Jak nie my to kto”, „Alay” czy „Napad”.

Koncerty Mroza to zawsze niezapomniane przeżycie dla fanów. Artysta słynie z energetycznych i pełnych emocji występów, podczas których doskonale łączy swój wyjątkowy wokal z porywającą muzyką graną na żywo przez zespół. Publiczność może spodziewać się nie tylko największych hitów Mroza, ale także mniej znanych, jednak równie poruszających utworów. Nieodłącznym elementem każdego koncertu jest także wyjątkowa interakcja artysty z fanami, która tworzy niepowtarzalną atmosferę pełną pozytywnej energii i wzruszeń.

Mrozu to artysta, który swoją muzyką i charyzmą przyciąga na koncerty rzesze fanów w każdym wieku. Jego występy to zawsze gwarancja wspaniałej zabawy, wzruszeń i niezapomnianych wrażeń muzycznych. Nic więc dziwnego, że koncerty Mroza cieszą się ogromną popularnością i na długo pozostają w pamięci tych, którzy mieli okazję w nich uczestniczyć.

Koncerty Mrozu w 2024 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz trasy koncertowej Mroza w 2024 roku, a także wszystkie informacje na temat koncertów. Posegregowaliśmy je chronologicznie, a także w ramach projektów. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie letnim 2024 roku.

Latem 2024 roku artysta będzie występował głównie na festiwalach, choć nie będzie ich zbyt wiele. Mrozu wcześniej w tym roku zagrał wiele koncertów i prawdopodobnie postanowił nieco odsapnąć.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami, nigdy nie promując witryn sprzedającym je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Krzysztof Zalewski 2024. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów w jednym miejscu

07.06.2024 – Warszawa, Orange Warsaw Festival – bilety wyprzedane

05.07.2024 – Poznań, Edison Festival – bilety od 90 zł dostępne na eventim.pl

06.07.2024 – Kraków, Letnie Brzmienia (razem z Kacperczykiem, Poluzjantami, Margaret i Babim Latem) – bilety od 234 zł dostępne na eventim.pl

17.08.2024 – Łódź, Letnie Brzmienia (razem z Vito Bambino, Sorry Boys, Rubensem i Babim Latem) – bilety od 234 zł dostępne na eventim.pl

30.08.2024 – Poznań, Letnie Brzmienia (razem z Vito Bambino, Zalią, Mery Spolsky i Babim Latem) – bilety od 234 zł dostępne na eventim.pl

4.8/5 (liczba głosów: 13)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top