Connect with us
natalia szroeder koncerty 2023
Fot. YouTube / Polsat

Kultura

Koncerty Natalia Szroeder 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy swoje koncerty w 2023 roku zagra Natalia Szroeder? Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Gdzie zagra Natalia Szroeder?

Natalii Szroeder nie trzeba specjalnie przedstawiać. To znana od lat polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Urodziła się 18 kwietnia 1995 roku w Świnoujściu. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2012 roku, po udziale w programie „Szansa na sukces”, gdzie zaśpiewała piosenkę Maryli Rodowicz. Gdzie i kiedy swoje koncerty w 2023 roku zagra Natalia Szroeder?

Warto zauważyć, że to nie program „Szansa na sukces” otworzył jej drzwi do szerokiej publiczności. Tak naprawdę zrobiły to dwie piosenki z Liberem, które na początku kariery stały się ogromnymi hitami. Mowa o „Porównaniach” oraz przede wszystkim „Teraz ty”. Dużym sukcesem okazał się także jej debiutancki singiel „Jane”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Ralph Kaminski 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Od tamtej pory piosenkarka wylansowała kilka hitów, z których największymi są „Lustra”, „Powietrze” oraz „Parasole”. W 2021 roku zmieniła nieco styl swojej muzyki, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Jej płyta „Pogłos” szybko otrzymała status złotej płyty, a kilka piosenek stało się sporymi hitami. Mowa tu przede wszystkim o „Powinnam?” oraz „Przypływach” nagranych z Ralphem Kaminskim.

W 2023 roku Natalii Szroeder nie ujrzymy na specjalnie dużej ilości wydarzeń, co najmniej według aktualnych planów. Piosenkarka w ogóle zrezygnowała z indywidualnych, biletowanych koncertów i pojawi się tylko na trzech wydarzeniach z serii „Letnie Brzmienia”. Przypomnijmy bowiem, że w tym roku zmieniono format tych wydarzeń z pojedynczych koncertów na 2-dniowe festiwale. Być może pojawi się także na jakichś lokalnych wydarzeniach, ale póki co brak informacji o tym.

Koncerty Natalia Szroeder 2023 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Natalii Szroeder w 2023 roku, który posegregowano chronologicznie. Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym i letnim 2023 roku.

16.06.2023 – Konin, Dni Konina – wstęp wolny

07-08.07.2023 – Rzeszów, Letnie Brzmienia – 2-dniowe karnety w cenie 299 zł dostępne na eventim.pl

28-29.07.2023 – Warszawa, Letnie Brzmienia – 2-dniowe karnety w cenie 299 zł dostępne na eventim.pl

01-02.09.2023 – Poznań, Letnie Brzmienia – 2-dniowe karnety w cenie 299 zł dostępne na eventim.pl

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top