Connect with us
ochman koncerty 2022
Fot. YouTube / Radio ZET

Kultura

Koncerty Ochman 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Kiedy i gdzie Krystian Ochman zagra swoje koncerty w 2022 roku? Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje koncertowe plany.

Ochman to muzyczne odkrycie 2022 roku

Krystiana Ochmana już nie trzeba szerzej przedstawiać. Piosenkarz zdobył ogromną popularność w związku z reprezentowaniem Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2022 roku. Na rynku nie pojawił się jednak nagle – wcześniej wygrał bowiem 11. edycję programu „The Voice of Poland” (2020), a następnie zdobył nagrodę publiczności podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2021 roku. Kiedy i gdzie Ochman zagra koncerty w 2023 roku?

Piosenkarz dobrze wykorzystuje swoją popularność. Jeszcze przed Eurowizją zagrał serię koncertów, na których zjawiło się mnóstwo widzów, a po europejskim konkursie piosenki cały czas kontynuuje budowanie swojej marki i pojawia się w największych polskich miastach. Co istotne, nie będą to jednak koncerty w niewielkich klubach, a na największych scenach w danych miastach.

Podczas występów z pewnością będzie można usłyszeć największe hity artysty. Poza najbardziej znanym „River” są to choćby „Światłocienie” oraz „Wielkie Tytuły”. Artysta jesienią 2022 roku odbył już dość obszerną trasę koncertową (choć z problemami zdrowotnymi i przełożonymi koncertami), a w 2023 roku odwiedział kilka kolejnych miast. Trasa zakończy się występami w Szczecinie oraz Warszawie, a dalsze plany Ochmana nie są znane.

Ochman – koncerty w 2023 roku. Terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Krystiana Ochmana w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym i letnim 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

Lista niemal na pewno będzie aktualizowana, bowiem póki co nieznane są plany artysty po obecnej trasie koncertowej. O nowościach artysta z pewnością poinformuje na swoich profilach w mediach społecznościowych, ale znajdziecie je także u nas.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

17.04.2023 – Warszawa, Teatr Muzyczny Roma – bilety od 80 zł dostępne na adria-art.pl

10.05.2023 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza – bilety od 110 zł dostępne na adria-art.pl

4.9/5 (liczba głosów: 8)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top