Connect with us
ralph kaminski koncerty 2022
Fot. YouTube / Polsat

Kultura

Koncerty Ralph Kaminski 2023. Daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy koncerty gra Ralph Kaminski w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Ralph Kaminski zyskał w ostatnich latach ogromną popularność

Ralpha Kaminskiego od jakiegoś czasu nie trzeba przedstawiać. Pseudonim artystyczny pod którym występuje Rafał Kamiński od lat zyskuje popularność w kręgach muzyki alternatywnej, już stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych jej postaci. Jakie koncerty zagra Ralph Kaminski w 2023 roku?

Do najpopularniejszych piosenek artysty należą „Kosmiczne Energie” i „2009”, choć w tym roku Ralph Kaminski w szczególności promuje nowy utwór „Bal u Rafała”. Zagrał go na festiwalu w Sopocie, czym przysporzył mu znaczącej popularności. Dużą rozpoznawalność zyskał także dzięki reklamie McDonald oraz wielu kolejnym występom w telewizji.

 

W maju tego roku Ralph Kaminski wystartował z kolejną trasa koncertową w amfiteatrach i na scenach festiwalowych. W ramach niej grał koncerty zarówno w większych miejscowościach jak np. Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu, ale i mniejszych miastach m.in. w Bielawie, Augustowie czy Borowicach. Tego lata występował także na licznych letnich wydarzeniach w miejskich amfiteatrach.

Koncerty Ralph Kaminski 2023 – terminarz i bilety

Póki co Ralph Kaminski nie ma zaplanowanych żadnych występów. Zapowiedział jednak, że kolejne koncerty zamykające projekt „Bal u Rafała” odbędą się w lutym przyszłego roku. Gdy tylko pojawią się szczegółowe informacje, znajdziecie  tutaj dokładny terminarz koncertów Ralpha Kaminskiego w 2023 roku i 2024 roku.

Zawsze wyraźnie wskazaliśmy także miejsca, gdzie odbywają się wydarzenia. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie jesiennym i zimowym 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

5/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top