Connect with us
sanah koncerty 2022
Fot. YouTube / sanah

Kultura

Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

W tym miejscu znajdziecie wszystkie koncerty sanah w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla was zestawienie obejmujące wszystkie miejsca koncertów, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu i możecie dokładnie zaplanować swoje koncertowe plany.

sanah nikomu już nie trzeba przedstawiać. Młoda wokalistka przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną, szybko gromadząc wielu fanów. Zarówno jej pierwsza płyta „Królowa dram”, jak i kolejne: „Irenka”, „Uczta” i „Sanah śpiewa poezyje” okazały się ogromnymi hitami. Każda z nich wygenerowała wiele hitów, które zna niemal każdy w naszym kraju. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty sanah w 2023 roku?

Pracowity rok sanah

Za sanah niezwykle pracowity 2022 roku. Artystka zaliczyła bowiem trasę koncertową na wiosnę, następnie występowała na letnich wydarzeniach plenerowych, by zamknąć rok nietypową trasą koncertową – razem z 30-osobowym chórem oraz 50-osobową orkiestrą pod dyrekcją Przemysława Piotra. Wydarzenia w większości odbywały się w największych polskich miastach i były w całości wyprzedawane.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Dawid Podsiadło 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

W tym roku artystka spełnia swoje marzenie i gra koncerty na stadionach. Zagrała na stadionach w Chorzowi, Gdańsku i Warszawie. Z tej okazji na rynku ukazał się nowy singiel „najlepszy dzień w moim życiu”. Ze względu na ogrom wydarzeń trasa nosiła nazwę „Uczta nad ucztami” i rzecz jasna odnosi się do poprzednich nazw tras koncertowych sanah.

BAJKOWA sanah: poezyje i nie tylko to nowa trasa koncertowa, która czeka na fanów artystki już w 2024 roku.  sanah wystąpi w Tarnowie, Zabrzu, Gdańsku, Toruniu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Szczecinie wiosną 2024 roku. Jak nie trudno się domyślić, koncerty szybko spotkały się ze sporym zainteresowaniem i bilety na wszystkie wydarzenia są już wyprzedane.

Koncerty sanah w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów sanah w 2023 roku oraz wszystkie informacje na temat nadchodzących koncertów. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym i letnim 2023 roku.

Jesteśmy bowiem niemal pewni, że artystka zaprezentuje nam jeszcze coś przed wydarzeniami na stadionach. Znajdziecie tu więc wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Kortez 2024. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

BAJKOWA sanah: poezyje i nie tylko

05.03.2024 – Tarnów, Centrum Sztuki Mościce

13.03.2024 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

19.03.2024 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

28.03.2024 – Toruń, CKK Jordanki

09.04.2024 – Warszawa, Palladium

11.04.2024 – Kraków, ICE Congress Centre – S1

15.04.2024 – Poznań, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

22.04.2024 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

24.04.2024 – Łódź, Wytwórnia

06.05.2024 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

4.7/5 (liczba głosów: 16)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama

Najlepsze koncerty często odbywają się w drogich uzdrowiskach i kasynach, jak np. w Las Vegas. Aby goście mogli spróbować szczęścia w grach hazardowych. Ale istnieje również możliwość gry online na stronie.

To Top