Connect with us
koncerty smkkpm 2022
Fot. SMKKPM

Kultura

Koncerty SMKKPM 2022. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Gdzie i kiedy koncerty gra SMKKPM w 2022 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

SMKKPM – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn – to zespół, który swoimi piosenkami, takimi jak „Superbohater”, „Mamy jeszcze czas” czy „Niebrzydka dziewczyna” – zdobył nie tylko popularność wśród użytkowników mediów społecznościowych. Zespołem zainteresowali się bowiem także producenci filmowi, co zaoowocowało obecnością ich utworów w takich tytułach, jak „Czarna owca” czy „Miłość jest blisko”. Ten drugi film był numerem 1 na polskim Netflixie przez wiele tygodni. Jakie koncerty zagra SMKKPM w 2022 roku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

Bezwstydni, bezpretensjonalni i prześmiewczy, nieprzerwanie od dziesięciu lat celebrują przeciętność na scenach całej Polski. Można było ich spotkać na licznych koncertach, alternatywnych festiwalach muzycznych i scenach komediowych.

Ich występy to oryginalna hybryda koncertu, anegdotycznych opowieści i nieskrępowanego kontaktu z publicznością. Tym razem ruszają w trasę, żeby zapowiedzieć kolejną płytę, pokazać nowe oblicze, zagrać parę nowych i kilka starych piosenek oraz przede wszystkim stworzyć najlepszą atmosferę. Najlepszą na miarę ich możliwości.

Koncerty SMKKPM w 2022 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz trasy koncertowej SMKKPM w 2022 roku, a także wszystkie informacje na temat koncertów. Terminarz będzie oczywiście aktualizowany o nowo pojawiające się wydarzenia w okresie jesiennym 2022 roku.

Artyści są obecnie w trakcie trasy „Małe Wygranko”. „No bo to nie jest tak, że my coś jakoś wiecie no, bardzo wygrywamy. Oprócz porażki jest jeszcze remis. Remis to nieraz małe wygranko. Po prostu nie ciśnij za bardzo” – mówią sami członkowie zespołu. W jej ramach odwiedzili już Warszawę, Gdańsk i Łódź. Kolejne koncerty odbędą się w innych dużych polskich miastach.

24.11 Wrocław, Akademia Club – bilety w cenie 50 zł dostępne na takbrzmimiasto.pl

25.11 Szczecin, Piwnica Kany – bilety w cenie 50 zł dostępne na takbrzmimiasto.pl

26.11 Poznań, 2progi – bilety w cenie 50 zł dostępne na takbrzmimiasto.pl

8.12 Katowice, Katofonia – bilety w cenie 50 zł dostępne na takbrzmimiasto.pl

15.12 Kraków, Klub Spotkań Poczta Główna – bilety w cenie 50 zł dostępne na takbrzmimiasto.pl

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top